logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  بانوی دیگر نوری بر سکوی افتخار
  کد خبر: 71147      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 13/ دی/ 1400|| 6:14 PM
  تعداد بازدید:1304

  مسئولان شهرستان نور از هدی نقیبی مربی تیم ملی آلیش بانوان جمهوری اسلامی ایران در خانه کشتی نور تجلیل کردند.


   

  به گزارش نورخبر، عصر امروز ، شادمان فرماندار نور به همراه کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان، خطیب رئیس دفتر نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ، مسئولین هیات کشتی شهر نور و تنی چند از پیشکسوتان این رشته به جهت تجلیل از سرکار خانم هدی نقیبی مربی تیم ملی آلیش بانوان جمهوری اسلامی ایران که در مسابقات جایزه بزرگ قرقیزستان با کسب سه مدال طلا و سه نقره به قهرمانی رسیدند در خانه کشتی نور حضور به هم رسانیدند.

  در این مراسم که با خوش آمدگویی خانم نقیبی آغاز شد،  کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان نور در مورد روند پیشرفت فعالیت بانوان در رشته های ورزشی و بالاخص کشتی و به دنبال آن در مورد عملکرد اداره ورزش در زمینه فعالیت های مستمر بانوان در رشته های ورزشی توضیحاتی را ارائه نمودند.

  در ادامه شادمان فرماندار نور ضمن قدردانی از حضور درخشان این بانوی ورزشکار به ارائه راهکارهایی در زمینه شکوفایی ورزش بانوان به خصوص در رشته کشتی پرداختند.

  وی در ادامه به نقش پررنگ حامیان ورزشی اشاره  کرد و افزود: می بایست تلاش کنیم تا حامیان مالی بیشتری به سمت سرمایه گذاری در حوزه ورزش بانوان و به خصوص رشته کشتی آلیش سوق داده شوند.

  در ادامه مراسم خانم هدی نقیبی طی حکمی از سوی ریاست هیات کشتی شهر نور به سمت نایب رئیس این هیات منصوب شدند.


  banner
fhfh