logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  مردم ولایت مدار ایران اسلامی همیشه و در همه حال پشتیبان ولایت و انقلاب بوده اند
  کد خبر: 51017      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 11/ بهمن/ 1398|| 8:49 PM
  تعداد بازدید:30

  حجت الاسلام رزاقی: مقام و منصب در دنیا فانی است و ما باید برای آخرت خود تلاش کنیم.‏


  به گزارش نورخبر، حجت الاسلام رزاقی امام جمعه ایزدشهر گفت: با وجود اینکه خداوند هیچ موجودی را بیهوده نیافرید، تنها موجودی که ناسپاسی خداوند را می کند انسان است. با وجود اینکه از نعمت های خداوند استفاده می کنیم، از شیطان و هوای نفس خود تبعیت می‌کنیم. برخی افراد همواره برای دیگران قدم خیر برمی دارند و عزتمندی این دنیا و آخرت خود را تضمین می کند.

   امام جمعه ایزدشهر در ادامه افزود:  ایام الله دهه فجر را پیش رو داریم و به برکت خداوند و پشتیبانی مردم وارد پنجمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی می شویم. مردم کشور ما همواره در صحنه حضور داشتند و برای انتخابات اسفند ماه نیز حضور فعال خواهند داشت و نماینده شایسته خود را انتخاب خواهند کرد. بنابراین اگر مسئولین طبق فرمایشات امام خمینی (ره) پس از ورود به ایران عمل کنند، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد. مردم ایران بسیار صبور و شکرگذار هستند. در صورتی که برخی از مسئولین از فرمان امام سرپیچی می کنند.  رژیم شاهنشاهی به مردم دروغ های بسیاری گفته است و همین امر موجب فروپاشی آن گردید. در صورتی که مردم در چهل سال اخیر از برکات انقلاب اسلامی استفاده می کنند. البته حق مردم ایران رسیدگی بیشتر است و اگر تحریم های اخیر نبود رفاه مردم بیش از پیش بود.

  حجت الاسلام رزاقی بیان کرد: گاهی اوقات مردم ایران در انتخابات قبیله ای برخورد می کنند و فرد اصلح را انتخاب نمی کنند در نتیجه برکناری فردی که ریشه زده سخت خواهد بود. ما برای پیشبرد انقلاب اسلامی مدیون بسیجیان و خون شهدا هستیم. دشمنان از ابتدای انقلاب در حال توطئه چینی هستند ولی مردم همواره در صحنه به صورت هوشیار حضور دارند و جوانان ما بیدار تر از قبل هستند. هر جا پای عزت ایران در میان باشد، مردم با مقاومت، ایستادگی می کنند که این نشان از فرهنگ انقلاب اسلامی است.

  امام جمعه ایزدشهر در پایان عنوان کرد: بیت المقدس قبله اول مسلمانان است و جای معامله نیست و این نشان از دسیسه های دشمنان است و ما معامله قرن را محکوم می کنیم چون این معامله باعث ذلت اسرائیل خواهد شد. مجریان انتخابات باید توجه کنند رای مردم حق الناس است و باید آن را حفظ کنند. کاندیدا هایی که آبروریزی می کنند لایق انتخاب شدن نیستند زیرا نمی تواند شایسته از حق خود دفاع کند.

   


  banner
fhfh