logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  یادواره شهدای ایزدشهر
  کد خبر: 50966      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 05/ مهر/ 1398|| 2:23 PM
  تعداد بازدید:75

  سومین یادواره یازده شهید والامقام دفاع مقدس و دو شهید سرافراز مدافع حرم شهرستان نور در مسجد صاحب ‏الزمان (عج) ایزدشهر برگزار شد‎.‎


  به گزارش اختصاصی نورخبر، حجت الاسلام محمدباقر نادم، معاون موسسه روایت سیره شهدای کشور گفت: امروز بسیاری از افراد برای اینکه از چشم مردم نیفتند، از خداوند غافل می شوند. مسئولان باید بتوانند غرور خود را کنار بگذارند و از حال شهیدان و خانواده هایشان دلجویی کنند. مومنان واقعی کسانی هستند که در سخت ترین شرایط بتوانند جهاد کنند. چنانچه یاران امام حسین (ع) 72 تن در مقابل سی هزار نفر از سپاه دشمن بودند. یقینا خداوند پشتوانه شیعیان است هر چند که تعداد محدودی باشند.

  حجت الاسلام نادم در ادامه افزود: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس چشمشان به امام زمان (عج) بود و همین امر نیروی صد چندان برای مقابله به آنها می داد. خداوند در سخت ترین شرایط از حال مومنان دلجویی می کند. اما متاسفانه امروز باور جوانان ما به امکانات بیشتر از خداست در صورتی که رمز موفقیت جوانان رزمنده امید به خداوند بود. داغ جوان بر دل خانواده بسیار سنگین است و این نشان از همت والای خانواده ها است که جوان خود را به پشتوانه قرآن راهی میدان نبرد می کنند. یادواره شهید مجلس اشک و ختم نیست بلکه شادی برای خانواده هایی است که سالیان دراز چشم انتظار جوانان شهید خود هستند.

  معاون موسسه روایت سیره شهدای کشور عنوان کرد: شهیدان در چنان جایگاه والایی هستند که اگر گره گشای مردم باشند جای تعجب نیست. مادر شهیدان چه در زمان اسلام چه بعد از آن دارای صبر وصف ناپذیری هستند. جوانان بسیاری به بدترین شکل ممکن جان خود را نثار کردند تا ما در امنیت کامل زندگی کنیم. مسئولان نباید این امر را فراموش کنند.

   


  banner
fhfh