logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  یادواره شهدای جاویدالاثر در شهرستان نور
  کد خبر: 50908      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 19/ اردیبهشت/ 1398|| 12:15 PM
  تعداد بازدید:25

  بمناسبت گرامیداشت سومین سالگرد شهادت شهید جاویدالاثر مدافع حرم علی جمشیدی و 34 شهید جاویدالاثر هشت ‏سال دفاع مقدس شهرستان نور مراسمی در مصلی بزرگ الغدیر این شهرستان برگزار شد.‏


  به گزارش نورخبر، سردار حسین یکتا راوی دفاع مقدس در این یادواره گفت: در حال حاضر کشور آمریکا وعده های خود را نادیده گرفته است و پیش بینی های آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب درست بوده است.  بنا به فرمایشات ایشان، دشمن نفس های آخر خود را می کشد و اکنون خون شهدای ما تاثیر گذار است. کشور ما اهل دعا و اعتکاف است و نمی توان برای آن دسیسه چید.

  راوی دفاع مقدس اظهار کرد: امروز آمریکا احساس خطر می کند، چون داعش آخرین توطئه های دشمنان علیه ما بود که با شکست مواجه شد. پیش بینی های مردان بزرگ انقلاب به حقیقت پیوست و آنان جایگاه بزرگی را برای ایران می دیدند. کشور ایران پر از ثروت و نعمت الهی است و قطعا این روزهای سخت خواهد گذشت و به برکت خون شهیدان به روزهای خوب خواهیم رسید. خانواده هایی که فرزندان خود را در راه اسلام فدا کرده اند ضرر نکرده اند.

  سردار یکتا در ادامه افزود: مردم ما بسیار متحد هستند، چنانچه در رخدادهای اخیر همراه و همگام یکدیگر بودند. پشت کفر باید شکسته شود تا مردم از استعمار رها شوند. انقلاب اسلامی چهل ساله شد و اکنون نسل پر طراوت جوانی را می بینیم که همواره آماده در صحنه هستند. مردم باید این روزها حواسشان را جمع کنند. جوانان باید در میدان حضور داشته باشند و گوش به فرمان اماممان باشیم.  ما به زودی در بیت المقدس نماز خواهیم خواند. ان شاءالله که خدا به دلهای این ملت، نظری کند و به برکت عزیزانی که بی منت جان دادند آینده خوبی در پیش داشته باشیم.

   


  banner
fhfh