logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  تجلیل از 40 بانوی برتر ورزشی در نور
  کد خبر: 50878      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 10/ اسفند/ 1397|| 11:59 AM
  تعداد بازدید:1593

  ‏ بمناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و مادر از 40 بانوی ورزشکار، داور و مربی برتر جهانی، ملی و استانی از میان 2200 ‏بانوی ورزشکار شهرستان نور در سالن پیامبر اعظم رویان تجلیل و قدردانی شد.‏


  به گزارش نورخبر ، شادمان فرماندار شهرستان نور در مراسم تجلیل از بانوان ورزشکار نوری گفت: با توجه به استعداد هایی که در این بخش وجود دارد، حتی باید در بخش ورزش های رزمی شرایط را برای بانوان فراهم کرد که امیدواریم در ورزشگاه در حال ساخت، بسیاری از این کمبودها در شهرستان مرتفع گردد.

  اسماعیلی نماینده شهرستان های نور و محموداباد در ادامه عنوان کرد: حضرت فاطمه (س) جایگاه بسیار ویژه ای برای امام علی (ع) داشت. او زن، مقتدری بود که همواره از جایگاه اسلام حمایت می کرد. بانوان شهر ما در امر ورزش بسیار فعال هستند در صورتی که امکانات برایشان محدود است. مسئولان به خصوص شهرداران و بخشداران باید تلاش کنند تا شرایط را برای پویایی ورزش بانوان فراهم کنند.

  حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان در پایان افزود: در شرایط فعلی که سبک زندگی ما صنعتی شده است، نقش ورزش برای تضمین سلامت روح و روان بسیار مهم است. استان مازندران از نظر افتخار آفرینی ورزشکاران، خوب بوده است اما به لحاظ ورزش همگانی و ورزش عمومی جایگاه خوبی نداریم در نتیجه برای تشویق خانواده ها به ورزش باید تمامی ادارات تلاش کنند و زیر ساخت های لازم را فراهم کنند. خوشبختانه دولت تدبیر و امید تلاش بسیاری برای ترغیب ورزش انجام می دهد. امیدواریم در شهرستان نور نیز با وحدتی که میان مسئولان وجود دارد، ورزش همگانی را در تمامی ایام ارتقاء دهیم.

  در شهرستان نور حدود 2200 بانوی ورزشکار، در حال فعالیت هستند.

   


  banner
fhfh