logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  تکریم ارباب رجوع و انجام امور عمرانی بهترین شیوه برای مبارزه با دشمن است‎.‎
  کد خبر: 50846      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 03/ بهمن/ 1397|| 6:36 PM
  تعداد بازدید:843

  ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با موضوع گرامیداشت چهل سالگی انقلاب شکوهمند ‏انقلاب اسلامی ایران در دفتر امام جمعه شهرستان نور برگزار شد‎.‎


  به گزارش نورخبر، حجت الاسلام احمدی ریاست شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان نور گفت: در آستانه چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و همواره دشمنان کشورمان دسیسه های متعددی را برنامه ریزی می کنند. امیدواریم بتوانیم جشن امسال را با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده به خوبی برنامه ریزی کنیم. ما باید بتوانیم از تمامی امکانات در جهت نشان دادن دستاوردها و اقتدار خود استفاده کنیم. باید افتخارات گذشته خود را به نسل جوان ارائه دهیم و از ظرفیت‌های داخلی به منظور افزایش امید به زندگی استفاده کنیم.

  حجت‌الاسلام احمدی در ادامه افزود: باید بتوانیم چهره افرادی را که برای انقلاب از خود گذشتگی کردند را به شکل موثری نشان دهیم و در مراکز علمی مورد تحلیل قرار دهیم. همچنین مسئولان باید تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار دهند و لازمه این کار انجام مسئولیت های خود به نحو احسنت می باشد.

  شادمان نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی و فرماندار شهرستان نور گفت: ما در عصر تکنولوژی به سر می‌بریم و باید از فضای مجازی در جهت نشان دادن اقتدار خود بهره بگیریم. پس از پیروزی انقلاب، کشور ما فراز و نشیب های متعددی را طی کرده است و در حال حاضر باید وحدت و دستاوردهای خود را در رسانه ها به نحو احسنت نشان دهیم. در حال حاضر در شرایط سخت اقتصادی قرار داریم ولی باید بتوانیم تکریم ارباب رجوع را در اولویت خود قرار دهیم و باید به گونه ای عمل کنیم که مردم بدانند مسئولان در حال خدمت دهی به آنها هستند. باید پروژه های نیمه کاره را تمام کنیم و این امر می تواند نشان دهنده ی تلاش های ما برای حفظ انقلاب اسلامی باشد. از آنجایی که دشمنان همواره در حال تخریب انقلاب اسلامی می باشند وظیفه ما این است تا با تلاش و دستاوردهای بیشتر با دسیسه های آنان مقابله کنیم.

   


  banner
fhfh