logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  گلریزان برای گرفتاران دربند ‏
  کد خبر: 50708      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 21/ خرداد/ 1397|| 10:07 PM
  تعداد بازدید:802

  دادستان شهرستان نور خبر داد: با همت انجمن حمایت از خانواده های زندانیان و خیرین نوری در سال جاری بیش از 30 ‏نفر از زندانیان غیرعمد آزاد خواهند شد.‏


  به گزارش نورخبر، قنبر قنبری در ادامه این آئین خجسته که در تالار لاویج برگزار شد گفت: انجمن حمایت از زندانیان نور پس از تغییر در ساختار، شکلی فعال و پویا بخود گرفت و از لحاظ فرهنگی، اقداماتی که در ندامتگاه شهرستان نور صورت گرفته حدود ۲۰ سال از سایر نقاط استان جلوتر است.

  دادستان شهرستان نور اظهار داشت: در بدو تاسیس انجمن در سال ۹۱ حدود دو میلیون تومان موجودی در صندوق حمایت بود و اکنون بیش از پانصد میلیون تومان پول در صندوق حمایت است و  تاکنون نزدیک به یک میلیارد و چهارصد میلیون درآمد داشته ایم که حدود ۹۰۰ میلیون آن هزینه زندانیان و خانواده آنها شده است و الباقی موجود است. البته بخشی هم هزینه داخل زندان در باب فرهنگی زندان هزینه شده تا زندانی وقتی آزاد می شود بسمت جرم رجوع نکند و همه اینها به برکت حمایت و همت شما خیرین محقق شده است.

  قنبری  تعداد زندانیان جرائم غیرعمد و مالی که در ندامتگاه شهرستان نور بسر می برند  را50 نفر  اعلام کرد و گفت: درسال ۹۴ هشت نفر و در سال ۹۵ دوازده نفر و در سال ۹۶ بیست و چهار نفر به کمک خیرین و انجمن حمایت آزاد شده اند و امشب نیز با کمک همین خیرین مبلغ حدود 118 میلیون تومان جمع آوری شد که با توجه به درآمدهای ثابتی که در سال های گذشته بابت کارهای تبلیغاتی و... ایجاد کردیم امیدواریم که بیش از 30 نفر از زندانیان در سال جاری آزاد شوند.

   

   


  banner
fhfh