logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  برگزاری کلاس مربیگری فوتبال بانوان استان مازندران در شهرستان نور
  کد خبر: 50666      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 08/ اردیبهشت/ 1397|| 9:42 PM
  تعداد بازدید:1177

  اختتامیه کلاس مربیگری فوتبال بانوان استان مازندران سطح ‏C‏ ایران در سالن اجتماعات فرمانداری ‏شهرستان ‏نور برگزار شد.‏


  به گزارش نورخبر، بهروان ریاست فوتبال استان مازندران گفت: تا اکنون حدود ۵ کلاس در سطح C برای فوتبال بانوان در استان مازندران برگزار گردید و هدف امروز ما از حضور در کلاسها، بررسی شرایط و نحوه تدریس در کلاس ها می باشد. برگزاری کلاسها برای بانوان نیاز به هماهنگی های لازم از سوی کمیته و فدراسیون و مسئولین می باشد.

  وی افزود: همچنین باید استانداردهای AFC در نظر گرفته شود و مجوزهای لازم گرفته شده و مدرس اعزام گردد. در این خصوص فرمانداری و اداره و هیئت ورزش و جوانان نور و حتی برخی از مسئولین کمک کردند. حدود یکسال برای برگزاری این کلاسها پیگیری کردیم و امیدوارم مثمر ثمر واقع گردد و یافته‌های جدید در زمینه فوتبال آموزش داده شود.

  بهروان گفت: توسعه، هدف اصلی هیئت ها می باشد که با آموزش و آمادگی زیرساخت‌ها فراهم می گردد. افرادی که به تازگی فارغ التحصیل می شوند باید بدانند که آموزش پایان نیافته و باید در تیم ها حضور یافته و بصورت عملی کار  کنند.

   فوتبال مازندران پتانسیل بسیار بالایی دارد و حتی متقاضیانی برای حضور در کلاس های رده بالا داشتیم. در این دوره حدود ۲۰ نفر در کلاس حضور پیدا کردن و همگی از سطح کلاس ها راضی بودند. هر چند که لازمه موفقیت و راهیابی به سطح بالا فعالیت عملی می باشد. یقینا اگر آموز ها پویایی داشته باشد به موفقیت و توسعه دست خواهیم یافت.

   


  banner
fhfh