logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کد خبر: 50653      کد خبرنگاری : 941106
  منتشر شده: 26/ اسفند/ 1396|| 6:42 PM
  تعداد بازدید:587

  مصاحبه کوتاه پایگاه خبری تحلیلی نورخبر با دکتر میری رئیس هیئت دوچرخه سواری استان مازندران/‏ میری: توسعه و همگانی نمودن دوچرخه سواری اولویت اول ما است‎.‎


  نورخبر:  وضعیت هیئت دوچرخه سواری استان در سال ۹۶ بفرمایید؟

  دکتر میری: امروز در خدمت دوستان هستیم. اختتامیه دوازدهمین دوره دوچرخه سواری استان مازندران به میزبانی شهرستان نور با همکاری هیئت و اداره ورزش شهرستان برگزار گردید. در سال ۹۶ برای دوچرخه سواران به دلیل برگزاری همایش ها و لیگ سال خوبی بود. امروز هم در خدمت قهرمانان و پیشکسوتان و عزیزانی که برای توسعه فرهنگ ورزش با ما همکاری داشتند بودیم. انشالله سال جدید سال خوبی برای تمام ملت ایران و ورزشکاران به خصوص دوچرخه سواران استان مازندران باشد. برنامه های خوبی تدوین شده است که با آغاز سال جدید آن را استارت می زنیم.

   

  نورخبر: آیا در سال ۹۶ اعزامی به خارج از کشور داشتید ومقامی کسب کردید؟

  دکتر میری: چند نفر اعزامی داشتیم ولی متاسفانه نتوانستند مقامی کسب کنند ولی برای سال های آینده برنامه های خوبی داریم

  نورخبر: مهمترین هدف برنامه ریزی شده شما در سال ۹۷ چیست؟

  دکتر میری: اعزام قهرمانان به تورهای خارج از کشور از مهمترین اهداف ما است. انشالله شرایط را به گونه ای محیا کنیم تا ورزشکاران بتوانند در این تور ها بر سکو های قهرمانی ظاهر شوند.

  نورخبر: بچه های شهرستان نور چند سالی است در یک حرکت نمادین از نور تا بارگاه امام رضا (ع) دوچرخه سواری می کنند. هیئت استان آیا از این عزیزان حمایت می کند؟

  دکتر میری: هر گونه حمایتی که از استان بر بیاید در اختیارشان می گذاریم و اگر نیاز به چیزی باشد در اختیارشان قرار می دهیم.

   


  banner
fhfh