logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  هادی خنجری : همه مسئولین باید در خدمتگزاری سهیم باشند‎.‎
  کد خبر: 50623      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 08/ بهمن/ 1396|| 5:58 PM
  تعداد بازدید:1460

  فرماندار جدید بهشهر در مراسم معارفه و تکریم در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر، این چنین سخنان خود ‏را آغاز کرد: هوالحق لله الحمد، با درود و سلام به ارواح پاک انبیاء و ائمه اطهار و شهدای اسلام، انقلاب ‏اسلامی و روح ملکوتی امام راحل و آرزوی صحت و تعجیل برای فرج مولای ما ابا صالح المهدی (عج) و صحت ‏و طول عمر با عزت برای مقام عظمی ولایت، امام خامنه ای و توفیق روز افزون برای دولت تدبیر و امید. ‏


  قبل از هر کلامی تشکر و قدردانی می کنم از سلسله جلیله روحانیت حاضر در جلسه و رخصت می طلبم از امام جمعه ملجا، حضرت حجت الاسلام جباری و با کسب اجازه از آقای دکتر یونسی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و سپاس و قدردانی از  همه فاضلین جلسه و خانواده معظم شهدا و همراهان در دستگاه های اجرایی و سپاس مضاعف از رسانه های محلی و استانی که جلسه را پوشش می دهند، دارم.

  به گزارش نورخبر، هادی خنجری با تشکر ویژه از مردم شهرستان نور که در طول خدمت همیشه هم گام و همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند، گفت: صحبت های لازم را حضرات فرمودند و من وظیفه دارم از برادر خوبم، جناب آقای سجادی سپاسگزاری کنم که در طول دوران خدمتشان در این شهرستان تاثیر گذار بودند و با روحیه ایثاری که در دفاع مقدس داشتند از محبوبیت شان در نزد مردم برای خدمتگزاری استفاده کردند. ضمنا از حجت الاسلام موسوی نیر نیز تشکر می کنم. چند کلامی را برای اینکه چه مسیری را قرار است طی کنم عرض می کنم. انقلابی که به ما رسیده و در قالب نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهدا است. حاصل خون عزیزان مردمی است که برای پایداری اسلام در این خطه از جان گذشتند و فرزندان خود را تقدیم کردند. حاصل زحمات عزیزانی است که از مال و جان خود گذشتند و ما وارث خون شهیدان هستیم. ما باید در این مسیر حرکت کنیم همانطور که برادرم جناب آقای سجادی این کار را انجام دادند.

  وی ادامه داد: باید تلاش کنیم در ادامه راه اگر فاصله ای بین مردم و نظام ایجاد می شود را کم کنیم. صاحب این نظام مردم هستند و هرگز بین مردم و نظام فاصله ای ایجاد نخواهد شد. سوالی که همیشه در ذهن من هست و همیشه خودم را در مقابل آن استنطاق می کنم این است که این مردم چه کاری باید می کردند که نکردند. ما باید به عنوان مسئول پاسخگو باشیم و امروز وظیفه سنگین ما خدمتگزاری به مردم است. از شعار عبور کنیم و به شعور خدمت برسیم. مردم از ما توقع خدمتگزاری دارند. باید شان خودمان را بدانیم که نوکری مردم است و اگر امروز از جایی صدایی بلند می شود جدا از موج سواری ضد انقلاب ها، باید از خودمان بپرسیم چه کوتاهی کردیم؟ وظیفه ما تلاش مجاهدانه در سنگر خدمت و ادامه راه شهدا است. ما نمی توانیم جز این عمل کنیم و باید به مردم پاسخگو باشیم.

  خنجری ضمن پاسخگو بودن همه مسئولین در مقابل مردم ابراز کرد: خوشحالم مجری برنامه برادر عزیزم را مدیر مردمی ذکر کردند. ما هم باید این مسیر را ادامه دهیم. ما برای این نیامدیم سهم تقسیم کنیم بلکه آمده ایم همه را در خدمت سهیم کنیم و از همه ظرفیت ها استفاده کنیم. ائمه جمعه مرجع ما هستند و باید از این ظرفیت مذهبی و سیاسی به خصوص در مشکلات استفاده کنیم. از نماینده محترم مجلس هم درخواست دارم تا در رفع مشکلات همچون گذشته همراه ما باشد. بایست از ظرفیت گروه های سیاسی طرفدار نظام استفاده شود. در دولتی که منادی اعتدال است و نام تدبیر و امید را دارد می بینیم در دور میز خدمت همه مدیران با همه ذائقه های سیاسی نشسته اند و اگر بخواهیم موفق باشیم باید از تفرق دوری کنیم و به ریسمان الهی چنگ بزنیم. باید با وحدت کلمه و  همدلی و مهربانی مسیر را تسهیل کنیم. من فکر می کنم شهرستان بهشهر دارای ظرفیت های عظیم نیروی انسانی است. جدا از ظرفیت هایی که در شهرستان بهشهر در حوزه های سیاسی، اقتصادی، تاریخی، فرهنگی هست از آن ظرفیت های عظیم باید استفاده کرد.

  فرماندار بهشهر در پایان اظهار کرد: تشکر می کنم و به برادرم آقای سجادی خدا قوت می گویم و انشاالله در هر کجای نظام مقدس هستند موفق باشند و خاضعانه درخواست می کنم من را دعا کنید تا بتوانم در این مسئولیت خطیر موفق باشم. همانطور که آقای سجادی فرمودند ما در داخل یک کشتی نشسته ایم که نباید دشمن را خوشحال کنیم و باید کاری کنیم که دشمن از وحدت ما مایوس شود. ما از همه ظرفیت ها (علما و شخصیت های استانی و ...) استفاده می کنیم تا انشالله بتوانیم به بهترین مردم روی زمین، مردم بهشهر خدمت کنیم. اینجانب از جناب آقای دکتر اسلامی، استاندار محترم مازندران که به بنده اعتماد کردند و این مسئولیت را به من سپرده اند تشکر و قدردانی می کنیم و همچنین از جناب آقای دکتر یونسی و آقای دکتر قمی نیز سپاسگزارم.

   


  banner
fhfh