logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی نور از زمین در حال ساخت خانه عالم نسن بلده‎ ‎
  کد خبر: 50620      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 05/ بهمن/ 1396|| 6:00 PM
  تعداد بازدید:1329

  ‎ ‎به گزارش نورخبر به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نور، حجت‌الاسلام جواد نجفی در روز سه ‏شنبه ۲۶ دی ماه ۹۶ با حضور در روستای نسن بلده ضمن سخنرانی در جمع مردم و بسیجیان با رئیس ‏هیئت مذهبی این روستا دیدار و از خانه عالم در حال ساخت این روستا بازدید کرد‎.‎


  در این دیدار دهیار روستای نسن ضمن عرض خیر مقدم و توجه ویژه نسبت به مردم روستاهای شهرستان و ارائه گزارشی از وضعیت فرهنگی روستا افزود: خانه عالم در حال ساخت این روستا با همیاری مردم ساخته می‌شود و انتظار می رود سازمان تبلیغات اسلامی بخشی از امور ساخت و ساز این ساختمان را برعهده بگیرد چرا که مردم به تنهائی نمی توانند کار ساخت و ساز را به پیش ببرند.

   

  در ادامه رئیس اداره تبلیغات اسلامی نور ضمن تقدیر از دهیاری، هیات امناء و شورا این روستا به دلیل اهدا زمین جهت ساخت و ساز خانه عالم، مسجد و حسینیه گفت: مکانهای فرهنگی با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان بایستی توسعه یابد چرا که مامنی برای جذب جوانان و نوجوانان به فرهنگ دینی است.

   

  وی در خصوص کمک به ساخت و ساز این خانه عالم قول مساعد داد و اظهار کرد: ان شاالله سعی می‌کنیم گوشه ای از کار را سازمان تبلیغات اسلامی برعهده بگیرد.

   

  در پایان مجتبی قلعه نوی کارشناس امور اداری و پشتیبانی فرهنگی شهرستان نور گزارشی از سیستم کمک های اداری اداره تبلیغات اسلامی جهت ساخت خانه عالم ارائه داد.

   


  banner
fhfh