logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  فرماندار سابق نور: مسئولین باید در مقابل مردم پاسخگو باشند‎.‎
  کد خبر: 50609      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 19/ دی/ 1396|| 7:11 PM
  تعداد بازدید:651

  هادی خنجری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نور افزود: در میدان مین آموختم برای گرفتن ‏پست و مقام در مقابل کسی سر تعظیم فرود نیاورم‎.‎


  خنجری گفت: معتقدم آنچه به ما سپرده می شود زود گذر است و باید این امانت را تحویل کسی دیگر داد. اگر در مسیر شهدا حرکت می کنیم، اگر در سر تفکری جزء خدمت نداریم، پس بقیه مسائل حواشی است.  آنچه مردم از ما می پذیرند خدمت است. خدمت صادقانه، اینکه مسئولین شان راست بگویند و در مسیر راست قدم بگذارند. اینکه بدانیم با چه قیمتی این امانت بدست ما رسیده است.

  وی ادامه داد: میدان ، میدان خدمت و عمل است. باید بخاطر قصورمان از پیشگاه ملت غذر خواهی کنیم و اگر ملت به ما نمره قبولی دادند خدا را شاکر باشیم. من در میدانهای مین آموختم که برای عزت کشورم سرم را بدهم اما سر را برای گرفتن مقام و منزلت، پست و جایگاه در مقابل کسی فرود نیاورم.

    مهندس خنجری اظهار کرد: در این دولت قول دادیم راستگو باشیم و هر چه در توان داریم، بگذاریم آنچه که امروز مردم و کشور ما به آن نیاز دارند وحدت کلمه است. عملاً وحدت، اتحاد، همدلی و اگر جز این باشد، دشمن را شاد خواهیم کرد. دشمن منتظر یک اشتباه ماست. دیدید دشمنان ما در این ایام چگونه موج سواری کردند. معتقدم همیشه رفتار و گفتار شهیدان را بعنوان یک خط کش پیش رو بگذاریم و خودمان را با آن بسنجیم، اگر انحرافی است بپذیریم و اصلاح کنیم. همراهانم در دستگاههای اجرائی می دانند با چه مشقتی مسیر صبر را با کمبود منابع طی کردیم ، اما می بینیم طی این چهار سال رشد اعتباراتی که در شهرستان از طریق استان گرفتیم چگونه رشد صعودی داشته است.

  خنجری به جهت حضور در میان مردم فهیم و با شعور  شهرستان نور ابراز خرسندی کرد و افزود: اکنون این عرصه را با دستور مقامات به دوست قدیمی و با تجربه و توانمندم آقای دکتر شادمان واگذار  می کنم و در ادامه خاطر نشان کرد، نمایندگان ملت در این ایام درگیر کمیسیون تلفیق هستند و همه باید در این حوزه تلاش کنند اما تلاش دوست ما در این حوزه بود و من قول دادم در همچین روزی از فردی که موثر بود یعنی جناب آقای دکتر اسماعیلی تشکر کنم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.

  خنجری در پایان اظهار کرد: من از مردم شهرستان نور به خاطر هر گونه کم کاری که داشته ام عذرخواهی می کنم و برای همه آرزوی سربلندی و سلامتی دارم.

   


  banner
fhfh