logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کد خبر: 50601      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 09/ دی/ 1396|| 6:40 PM
  تعداد بازدید:309

  نشست شورای اسلامی شهرستان نور با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نور/‏ شنبه ۹۶/۱۰/۰۹ ساعت ۱۳ دفتر مهندس فرشاد اسدی میزبان اعضای شورای اسلامی شهرستان نور بود‎.‎


  در این جلسه ابتداء دکتر کامران شریفی رئیس شورای اسلامی شهرستان نور ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نور گفت: بحث درآمد پايدار برای شهرداري باتوجه به دارا بودن پتانسيل هايي همچون دريا، پارك جنگلي و ديگر مواهب الهی باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

  وی در ادامه افزود: بحث تصويب طرح جامع دفع آبهاي سطحي و بحث ساماندهي زمين زباله و توسعه كالبدي شهر در کنار نگاهی تازه به ساماندهي زير ساختهاي رستمرود بایستی مد نظر باشد.

  رئیس شورای شهرستان بیان کرد: یکی از تقاضاهای شهروندان شریف نوری بحث، پيگيري انتقال اداره زندان شهر نور به زمين مجوار پارك جنگلي است که امیدوارم عنایت ویژه داشته باشید. وی گفت:   با توجه به رشد هوشمند شهري و تاب آوري شهري بحث احداث يكي از پاركهاي شهر به پارك الكترونيك نیز از نیازهای شهر محسوب می گردد. بحث ساماندهي بازار روز و تقويت از كاسبان و بازاريان شهر هم مورد نظر قرار گیرد.

  شریفی در پايان از تلاشهاي مجددانه شهردار جهادي و اعضاي محترم شوراي شهر نور که در اين مدت کوتاه تصديگری شهر تشكر و قدرداني نمودند و از پيگير پروژه هاي دفع آبهاي سطحي در بلوار امام خامنه اي و ساماندهي آبهاي آيش در کمربندی غربی شهر نور تقدیر و تشکر  بعمل آورد.

  مهندس علی رضایی رئیس شورای اسلامی شهر نور ضمن تشکر از حضور اعضای شورای شهرستان و بررسی عملکرد شورای شهر و شهرداری نور بیان کرد: شورای شهر نور در گام اول با انتخاب شهرداری جهادی، تلاش نمود تا مشکلات شهر به کمک پرسنل خدوم و زحمتکش شهرداری رفع گردد.

  در ادامه به تشریح فعالیتهای شورا اسلامی شهر نور پرداخت از جمله تشکیل جلسات متعدد کارشناسانه جهت برنامه ریزی و حل مشکلات شهروند ارجمند نوری و ایجاد بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران جهت توسعه پایدار شهر نور اشاره کرد.

  مهندس فرشاد اسدی شهردار نور هم در بخشی از سخنان خود به فعالیتهای انجام شده شهرداری با توجه به موجودیت فعلی و بضاعت مالی شهرداری پرداخت و افزود: ما با استفاده از ظرفیت کارکنان و مهندسین شهرداری ضمن انجام پروژه هایی نظیر( جمع آوری آبهای سطحی در تقاطع خیابان انقلاب و بلوار امام خامنه ایی و احیای رودخانه قدیمی لاویچ رود با احداث باکس بتونی در کمربندی غربی و پیچ بری خیابان رستمرود و...) صرفه جویی مالی هم نموده ایم.

  در ادامه سایر حاضرین به طرح دیدگاهها و نظریات خود پرداختند که مشروح آن از طریق پایگاه خبری تحلیلی نورخبر منتشر خواهد شد.

   


  banner
fhfh