logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کد خبر: 50553      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 23/ آبان/ 1396|| 9:01 PM
  تعداد بازدید:184

  تنها درمانگاه شبانه روزی رویان را دریابید‎.‎ مدتی است درمانگاه مهرگان شهر رویان بدلیل اختلافات موجر و مستاجر دچار بحران شده است که عنقریب ‏ممکن است تعطیل گردد‎!!!‎


  اینکه حق با کدام طرف ماجرا است ما را مجبور کرد به گفتگو با موجر و مستاجر بنشینیم.

  آنچه از صحبتهای طرفین شنیده می گردد بحث اجاره بهاء مکان سبب بروز این اختلافات شده است که اگر درست مدیریت نگردد احتمال تعطیلی تنها مرکز درمانی شبانه روزی شهر رویان که اتفاقا سرمنشاء خدمات شایسته ای تاکنون بوده است، می باشد.

  اداره آموزش و پرورش مکان فوق را در حالی به مستاجر واگذار کرده است که بر اساس عکسهای موجود ساختمان قدیمی را مستاجر هزینه ای سنگین نموده و به نوعی بازسازی کرده است تا در خور پذیرش بیماران باشد. و مدیریت وقت قول تمدید قرارداد با رعایت ضریب قانونی افزایش اجاره بهاء ملک را داده بود. لیک ظاهرا مدیریت جدید مبلغ اجاره بهاء را افزایش چشمگیری داده و این مهم مورد تایید مستاجر نیست. و موجر توجهی به هزینه کرد مستاجر هم ندارد. و حکم تخلیه را در حالی گرفته است که هیچ اخطار قبلی هم به مستاجر نشده است تا از خود و هزینه هایش دفاع کند!!!

  مستاجر اعتقاد دارد نزدیک دویست میلیون تومان هزینه کرده تا مکان مورد تایید مقامات درمانی قرار گیرد و اگر مجبور به تخلیه شود این هزینه چه می شود و چه کسی پاسخگوی این هزینه است!؟

  اهمیت دایر بودن چنین مراکز درمانی که اتفاقا در منطقه دچار کمبود آن هم هستیم، نیازمند صحه صدر بیشتر و ورود مسئولین شهرستانی جهت حل منطقی این مشکل را دو چندان می نماید.

  پایگاه خبری تحلیلی نور خبر آماده شنیدن نظرات و انعکاس آن را دارد.

   


  banner
fhfh