logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کد خبر: 50471      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 13/ شهریور/ 1396|| 7:43 PM
  تعداد بازدید:191

  برگزاری جلسه هماهنگی بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی در استان مازندران


  جلسه ای با حضور اعضای ستاد جهت حضور قدرتمند ورزشکاران مازندرانی در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این جلسه که با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و دیگر اعضای ستاد برگزار شد، جهت حضور پررنگ ورزشکاران مازندرانی در این پیکارها تاکید شد.

  در این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در سال ۹۶ گفت: بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای ۲۰۱۸ اندونزی مقدمه ای جهت حضوری پرقدرت ورزشکاران مازندرانی در بازی های المپیک و پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است.

  حبیب حسین زادگان با بیان اینکه مهمترین وظیفه ما مسابقات آسیایی و پارآسیایی اندونزی است، افزود: به طور یقین مازندران در بازی های آسیایی و پاراآسیایی اندونزی سهم قابل توجهی در کسب سهمیه و مدال خواهد داشت.

  وی تصریح کرد: تعامل با فدراسیون های مربوطه، ادارات و هیات های ورزشی شهرستانهای استان ، اطلاع رسانی به موقع با همکاری با خبرنگاران و همچنین بررسی مشکلات و جویای احوال ورزشکاران رمز موفقیت ورزش مازندران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی می باشد.

  همچنین دیگر اعضای ستاد جهت کسب سهمیه و موفقیت بیشتر ورزشکاران مازندرانی در بازی های آسیایی و پارآسیایی 2018 اندونزی نکته نظراتی را عنوان نمودند.

  در پایان برای هر کدام از اعضا ابلاغ بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتای اندونزی صادر گردید.

   

   


  banner
fhfh