logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  مردی با دستان خونین گفت همسرم را کشتم
  کد خبر: 40413      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 05/ تیر/ 1396|| 7:11 PM
  تعداد بازدید:523

  گزارش های محلی حاکی از این است که شوهر مقتول پس از ورود به خانه شخصی خود با صحنه خیانت همسر خود مواجه شد و زن را به قتل رساند.


  به گزارش نورخبر، زن ۲۶ ساله ساکن یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان چالوس توسط همسرش به قتل رسید. راز این قتل زمانی فاش شد که مردی با دستان خونی از خانه اش خارج شد و در برابر دیدگان اهالی روستا خود را به پلیس معرفی کرد.

   گزارش های محلی حاکی از این است که شوهر مقتول پس از ورود به خانه شخصی خود با صحنه خیانت  همسر خود مواجه شد و زن را به قتل رساند.

  شاهدان به پلیس گفتند که قاتل مدعی شده است که  پس از دیدن خیانت، زن 26 ساله خود را با چاقو از ناحیه شکم مورد اصابت قرارداد و سپس با پلیس تماس گرفته و خود را تسلیم قانون کرد.
  مقامات رسمی با تایید این خبر مقتول ۲۶ ساله را ساکن یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان چالوس معرفی کرده اند که توسط همسرش به قتل رسید.

  انگیزه این جنایت که شب چهارشنبه گذشته رخ داده است طبق ادعای قاتل  (شوهر مقتول)  ناموسی بوده است اما پلیس در حال تحقیق برای روشن شدن زوایای پنهان آن است.

  گفته می شود ماموران نیروی انتظامی شهرستان چالوس در پی ارائه گزارش جنایت بدون اتلاف وقت در صحنه وقوع جرم حاضر شدند و قاتل را که در محل جنایت بود دستگیر  و پس از تشکیل پرونده برای او، هم اکنون در بازداشتگاه به سر می برد.

  با دستور بازپرس ویژه قتل چالوس جسد مقتول برای بررسی جنایی به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

  علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با تائید چنین اتفاقی گفت :‌ جسد مقتول برای انجام معاینات پزشکی به اداره پزشکی قانونی شهرستان چالوس منتقل شده است. به گفته وی، تا قبل از انجام معاینات پزشکی امکان اظهارنظر در ارتباط با جزئیات این قتل میسر نیست.

   

  منبع: جام نیوز

   


  banner
fhfh