logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  ورزشکاران نوری در اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره
  کد خبر: 20393      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 29/ خرداد/ 1396|| 8:54 PM
  تعداد بازدید:300

  آقایان محمد خراط و لطف ا.. جنگجور ورزشکاران رشته فوتبال هفت نفره به اردوی تیم ملی دعوت گردیدند.


  به گزارش نورخبر به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، امین الله‌مانی اظهار داشت: با توجه به پیش‌رو بودن رقابت های قهرمانی جهان 20177 به میزبانی آرژانتین که شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود، 6 مرحله اردو برای تیم ملی فوتبال هفت نفره در نظر گرفته شده که اولین مرحله آن از تیر ماه آغاز می شود. رئیس انجمن فوتبال جانبازان و معلولین گفت: در مجموع از 31 بازیکن دعوت به عمل آوردیم که 18 نفر آنها از ورزشکاران جدید هستند که از مسابقات قهرمانی کشور، در پست ها و کلاس ها مورد نیاز، انتخاب شدند.

  وی گفت: اردوهای در نظر گرفته شده به مدت یک هفته برگزار می شوند و پس از پایان هر اردو و استراحتی 5 روزه، مرحله ی بعدی بلافاصله شروع می شود و تقریبا تمام فصل تابستان را در اردو بسر می بریم.

  الله‌مانی تصریح کرد: با توجه به حذف رشته ی فوتبال هفت نفره از مسابقات پارالمپیک 2020، مسابقات قهرمانی جهان بالاترین سطح این رشته است و در این دوره 16 کشور حضور خواهند یافت که البته هنوز اسامی شرکت کنندگان و حریفان ایران مشخص نشده است .

  اسامی دعوت شدگان به اردو عبارتند از:

  فرزاد مهری، هاشم رستگاری(مرکزی)،حسن صفری،حسین تیزبر،مهدی جمالی،بابک صفری، رضا کریمی زاده(بوشهر)،مسلم خزایی،جاسم بخشی،احسان معصوم زاده،امیر امجدیان(کرمانشاه)،صادقی حسنی، رسول آتش افروز (گیلان)،روح اله جنگجو، محمد خراط (نور-مازندران)،احسان غلامحسین پور(فارس)،حبیب اله حیدری مهر(زنجان) ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند که از 9 تیر ماه وارد محل برگزاری تمرینات می شوند.

  اولین مرحله از تمرینات تیم ملی فوتبال هفت نفره در تهران، مجموعه ورزشی کارخانجات الیاف برگزار خواهد شد.

  سرپرستی این تمرینات که از 10 تا 16 تیر ماه برگزار می شود نیز بر عهده اردشیر ماهینی است.

   

   


  banner
fhfh