logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کد خبر: 10362      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 15/ فروردین/ 1396|| 8:24 PM
  تعداد بازدید:257

  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ سال 95 سالی استثنایی و طلایی برای ورزش استان بود


  حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جمع کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: سال 95 سالی سرشار از موفقیت، سال استثنایی و طلایی برای ورزش استان مازندران بود

  به گزارش نورخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست صمیمی ضمن تبریک سال نو به همکاران اذعان داشت: سال 95 سرشار از موفقیت، سال استثنایی و طلایی برای ورزش استان بود که امیدواریم این موفقیت وافتخارآفرینی ها در سال 96 نیز ادامه داشته باشد.

  وی با بیان اینکه در سال 95 بیش از 400 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران و پهلوانان مازندرانی در میادین مختلف جهانی، آسیایی، بین المللی و قاره ای برای ورزش استان بدست آمد، اظهار کرد: المپیک مهمترین رویداد ورزش برای جهانیان محسوب می شود که ورزشکاران مازندرانی با افتخارآفرینی شان کار بزرگ و خارق العاده ای در المپیک ریو 2016 از خود به جای گذاشتند.

  حسین زادگان با اشاره به همه محدودیت ها و مشکلات اقداماتی بسیار خوبی برای ورزش مازندران در سال 95 انجام شد، افزود: از استاندار محترم به عنوان نماینده عالی دولت بواسطه حمایت از ورزش استان تشکر ویژه دارم.

  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه از اعم فعالیت های مهم و ویژه در حوزه جوانان، همگانی و ورزش قهرمانی اشاره کرد و گفت: بانوان نقش مهمی در توسعه ورزش قهرمانی دارند و توجه و اهمیت به ورزش بانوان مورد تاکید ما و وزارت است.

  حسین زادگان احداث دفاتر هیات های ورزشی استان را یکی دیگر از برنامه مهم سال 96 عنوان کرد و خاطرنشان کرد: هیات ورزشی به عنوان خانواده و بازوان دستگاه ورزش نقش مهمی را در مدال آوری ورزشکاران ایفا می کنند.

  وی اجرای برنامه ششم در سال 96 را یکی دیگر از برنامه مهم ورزش استان نام برد و اظهار کرد: با جذب اعتبارات و مشارکت سرمایه گذاران اقدامات بسیار مهمی برای توسعه ورزش استان در سال 96 رقم می خورد.

  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان از عموم مردم در صحنه انتخابات تاکید کرد تا با حضور در صندوق آرا دخالت مستقیم در سرنوشت خود و امنیت و پایداری مملکت اسلامی داشته باشند.

   

   


  banner
fhfh