logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  رئیس هیات سه گانه مازندران : اعزام ورزشکاران مازندرانی به مسابقات جهانی/ رایزنی با بخش خصوصی جهت جذب اسپانسر
  کد خبر: 10325      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 05/ دی/ 1395|| 11:27 PM
  تعداد بازدید:173

  رئیس هیات ورزش های سه گانه مازندران از اعزام ورزشکاران سه گانه مازندران به رقابت های جهانی ابوظبی 2016 خبر داد.


  فردین خداوردی امروز در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس با اشاره مهمترین برنامه هیات توسعه این ورزش نوپای در سطح استان است، اذعان داشت: ورزشکاران سه گانه مازندران به نمایندگی از کشورمان به رقابت های قهرمانی جهان 2016 ابوظبی اعزام می شوند.
  وی با بیان اینکه در حال مهمترین فاکتورهیات استان برگزاری مسابقات جام فجر است، گفت: اسفند ماه سال جاری مسابقات قهرمانی کشور برگزار می شود که تیم مازندران نیز در دو بخش آقایان و بانوان در این پیکارها شرکت می کند.
  رئیس هیات سه گانه مازندران با اشاره به اینکه مهمترین مشکلات هیات منابع مالی است، افزود: برای توسعه و شکوفایی ورزش سه گانه و جهت در مسابقات مختلف و رفع مشکلات مالی در حال رایزنی با سرمایه گذاران و اسپانسران هستیم
  خداوردی یکی دیگر از برنامه های مهم هیات را تعامل با آموزش و پرورش اشاره کرد و یادآور شد: همکاری با آموزش و پرورش نقش موثری در توسعه و گسترش این رشته ورزشی در سطح استان داشته باشد.
  وی از ساماندهی 400 ورزشکار سه گانه در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 230 ورزشکار مرد و 170 ورزشکار بانوان هستند که تلاش داریم تا پایان سال تعداد ورزشکاران سازمان یافته را افزایش دهیم.
  رئیس هیات سه گانه درباره فعالیت ورزشکاران این رشته تصریح کرد: ورزشکاران مرد همزمان در سه رشته شنا، دوومیدانی و دوچرخه سواری انجام می دهند اما بانوان در دو رشته دوومیدانی، دوچرخه سواری فعالیت می کنند.
  خداوردی در پایان با اشاره به افتخارآفرینی بانوی مازندرانی در رنکینگ جهانی خاطرنشان کرد: شیرین مقدم به عنوان بانوی مازندرانی در رنکینگ 16 جهان قرار گرفت.


  banner
fhfh