logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  امنیت سواحل در دستور کار فرماندهی انتظامی مازندران
  کد خبر: 71168      کد خبرنگاری : امین قجر
  منتشر شده: 30/ فروردین/ ۱۴۰۱|| 6:31 PM
  تعداد بازدید:1498

  جانشین انتظامی مازندران: امنیت سواحل در دستور کار فرماندهی انتظامی مازندران قرار دارد.


   

  به گزارش نورخبر، جانشین انتظامی مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی شهرستان نور در سالن پیامبر اعظم رویان گفت: ما در استان به دنبال این هستیم که ارتقای امنیت اجتماعی را پیگیری کنیم و ان‌شاءالله امنیت پایدار را برای شهروندان ایجاد کنیم.

  سرهنگ حسینی افزود: در این راستا طرح‌های مختلفی را در دستور کار داریم که از جمله، بحث طرح ظفر را که از حدود سه ماه قبل شروع کردیم و همچنان در دستور کار ما است و در حال حاضر به دنبال دو هدف عمده هستیم: برخورد با برهم زنندگان امنیت عمومی مردم و برخورد با اراذل و اوباش و برخورد با سارقین و کسانی که در واقع به دنبال سرقت اموال مردم هستند که توفیقات خوبی از سه ماه قبل تا الان در اجرای این طرح داشتیم.

  جانشین انتظامی مازندران گفت: موضوع مهمی که الان در دستور کار ما قرار دارد و از ابتدای سال و در ماه‌های آینده به شدت به دنبال آن هستیم ارتقاء امنیت سواحل است که به شهرستان‌ها ابلاغ کردیم که با توجه به اینکه دولت بحث آزادسازی سواحل را اجرا کرده ما هم وظیفه داریم که با بسیج تمام امکانات در بحث ارتقاء امنیت اجتماعی سواحل و تفرجگاه‌ها اقدام کنیم.

  سرهنگ حسینی تصریح کرد: لذا خواهشمندیم که همه دستگاه‌های اجرایی که وظیفه دارند در بحث ارتقای امنیت اجتماعی سواحل و تفرجگاه‌ها پای کار بیاند تا همه ما دست به دست هم بدهیم تا امسال یک وضعیت امنیتی بسیار خوبی را در استان مازندران داشته باشیم.

  گفتنی است در این مراسم از تلاش‌های سرهنگ علی داداش تبار قدردانی و سرهنگ علی اکبر قلی پور به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان نور معرفی شد.


  banner
fhfh