logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  نگاه مردم ، ناظر بر عملکرد دستگاه های دولتی
  کد خبر: 71135      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 05/ آذر/ 1400|| 5:06 PM
  تعداد بازدید:1303

  حسینی پور نوری استاندار مازندران : نگاه مردم ناظر بر عملکرد دستگاههای دولتی است.


   

  به گزارش نورخبر ، سید محمود حسینی پور نوری امروز در رزمایش بسیجیان شهرستان نور که در مصلای الغدیر این شهرستان برگزار شد گفت: خطه مازندران به ویژه شهرستان نور مملو از شهیدان، جانبازان و ایثارگرانی است که این نشان از اعتقادات درست مردم و آموزش‌های دقیق مبلغان دینی در این ناحیه می‌باشد.

  استاندار مازندران افزود: امروزه بسیج به عنوان شجره طیبه‌ای است که در مقابل استکبار جهانی قد عَلَم کرده است بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مدیریت بسیاری از مسائل کشور دشوار بود در نتیجه امام خمینی رحمة الله علیه تاسیس سپاه پاسداران در کنار ارتش موجب سرعت بخشیدن به عمران و آبادی کشور گردید.

  وی تصریح کرد: هنگام حمله رژیم بعثی عراق به ایران، سپاه پاسداران نهادی نوپا بود در نتیجه آن گونه که باید نمی‌توانست در مقابل حمله اشغالگران بایستد در نتیجه با تاسیس بسیج دسیسه‌های دشمنان در جهت معکوس حرکت کرد در نتیجه ما نیازمند حضور تفکر بسیجی در عرصه‌های پیشرفته کشور هستیم.

  حسینی پور افزود: یادگاران دفاع مقدس باید همواره در صحنه حضور داشته باشند و الگوی جوانان نسل امروز باشند و نشان دهند در زمان جنگ با کمترین امکانات دنیوی و با معنویت کامل در برابر دشمنان ایستادند.

  وی خاطر نشان کرد: ما امروز نیازمند تحول در تفکر حکمرانان کشور هستیم و حکمرانی و تفکر بسیجی باید اولویت تمامی مسئولین باشد.

  استاندار مازندران در ادامه افزود: تنها نظارت درست بر عملکرد مسئولین، نگاه مردم است. استان مازندران در میان تمام استان‌ها از همه جهت بی نظیر است چنانچه در ایام انتخابات مردم بر اساس خواسته به حق خود و بنا به مشکلات اقتصادی در انتخابات شرکت نکردند، اما حضور مردم مازندران در انتخابات با ۶۱ درصد آرا بی نظیر بود.

  به گفته حسینی پور یکی از خواسته‌های مردم باید این باشد که زنجیره مسئولین تکراری را بشکنند و همچنین مردم باید همواره در تمامی عرصه‌ها حضور داشته باشند. استان مازندران منابع زیادی دارد که بر اساس آن می‌تواند علاوه بر ریشه کنی بیکاری به افزایش ثروت در کشور کمک کند.

  @nourkhabar_ir


  banner
fhfh