logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  بی حجابی عامل اصلی طلاق و بی بند و باری در جامعه است
  کد خبر: 51044      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 20/ تیر/ 1399|| 3:18 PM
  تعداد بازدید:844

  حجت الاسلام رزاقی امام جمعه ایزدشهر گفت: طبق دستورالعمل های بهداشتی و تاکید وزارت بهداشت، نزدن ماسک در انظار ‏عمومی یک نوع حق الناس است که بر گردن اشخاصی که رعایت این مهم را نمی کنند می باشد.‏


   

  به گزارش نورخبر، امام جمعه ایزدشهر افرود: در ماه ذی القعده نماز و روزه بسیار ثواب دارد. همچنین مقام معظم رهبری در پاسخ به اسماعیل هنیه گفت، مقاومت بسیار خوبی از سوی فلسطینیان در حال انجام است که موجب خواری اسرائیل و سرافرازی مسلمانان می باشد. مناسبت مهمی که در ایام تیرماه داریم روز عفاف و حجاب است که مربوط به تحصن مردم در مسجد گوهرشاد در سال ۱۳۱۴ مبنی بر حفظ عفاف و مخالفت با فرمان رضاشاه می باشد. حجاب و عفاف برای تمامی زنان و مردان واجب است. همانطور که در وصیت نامه تمامی شهدا تاکید ویژه‌ای بر حجاب بانوان و غیرت آقایان شده است. بسیاری از مشکلات جامعه اعم از طلاق و بی بند و باری ها ناشی از بی حجابی می باشد. ما باید از خانواده خود شروع کنیم و تذکر دهیم تا جامعه را حفظ کنیم. سران سه قوه وظیفه دارند با برنامه ریزی پیش بروند و سخت گیری کنند. همه مردم و بسیج و نیروی انتظامی در مقابل بی حجابی وظیفه دارند و اگر بخواهیم شرمنده شهدا نشویم باید این مسئولیت را انجام دهیم. حجاب برای حفظ زن از شهوت پرستان و بی عفتی برخی آقایان است.

  حجت الاسلام رزاقی عنوان کرد: اداره بهزیستی اقدامات بسیار موثری برای افراد بد سرپرست و معلولین انجام داده است و هر چند که بودجه بسیار اندکی دارد. در هفته پیشرو روزی به نام شورای نگهبان است که دشمنان نقشه های زیادی برای آنها کشیده اند. شورای نگهبان کارهای مهمی را انجام می دهند و آن این است که قوانینی که پس از تصویب در مجلس قرار است به مرحله اجرا برسد. در شورای نگهبان از لحاظ شرعی و قانون اساسی تطبیق داده می شود و اگر اشکالی نداشته باشد بصورت قانون درآمده و اجرایی می شود. کار دوم این نهاد، تایید صلاحیت افراد منتخب ریاست جمهوری و نمایندگان مجلس است. این نهاد از شش فقیه و شش حقوقدان تشکیل شده اند و کارهایی انجام می دهند که عقل و شرع پذیرا است. مردم هم باید در انتخابات ریاست جمهوری فردی را انتخاب کنند که صلاح جامعه را اولویت قرار دهد.


  banner
fhfh