logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  مدیریت فضای مجازی در استقرار جامعه بسیار مهم است ‏
  کد خبر: 51006      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 06/ دی/ 1398|| 6:42 PM
  تعداد بازدید:28

  حجت الاسلام احمدی در خطبه نماز جمعه ششم دی ماه عنوان کرد: خانواده همانند درختی است که فرزندان میوه های آن ‏محسوب می شوند. در نتیجه در خانواده محبت و صداقت و برقراری آموزه های دینی مهم می باشد. سلامت اجتماع و محیط ‏به تربیت خانواده بر می گردد و یکی از روش های اهل تقوا توجه به بنیان خانواده است.‏


  به گزارش نورخبر، امام جمعه شهرستان نور گفت: یوم الله نهم‌ دی روز میثاق ملت و دیانت است و تجلی بصیرت افزایی و نقطه عطف در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و روز نشان دادن ترقی و پیشرفت ولایت فقیه می باشد. از دیدگاه کشورهای غربی، انقلاب اسلامی به عنوان رخداد مهم و عجیب محسوب می شود و دشمنان کشور ما همواره برای نابودی انقلاب برنامه ریزی کردند. هدف انقلاب اسلامی رسیدن به تمدن نوین است و دشمنان همواره در صدد نابودی این اهداف هستند.

   امام جمعه شهرستان نور در ادامه افزود: دسیسه های دشمنان همواره مبتنی بر ضربه زدن به نظام اسلامی بوده است اما به شکست منجر شد هر چند که ضربه های وارده باعث استحکام بیشتر نظام اسلامی گردید. مردم ما بصیرت بالایی دارند و مسیر خود را از فتنه های ۹۸ و ۹۶ جدا کردند و در مدت 24 ساعت فتنه فروکش کرده است.  ما باید بدانیم که این فتنه ها ادامه دارد. ولی شخصیت اندیشمندی همانند مقام معظم رهبری همواره پشتیبان مردم خواهد بود. برخی از مسائل کشور ما به عنوان نقطه ضعفی برای دشمن تلقی می‌شوند، همانند وحدت ملی که تجلی آن باید در انتخابات پیش رو نشان داده شود همچنین رقابت بین نامزدها باید در عین رفاقت صورت بگیرد. وقتی هنوز تبلیغات انتخاباتی شروع نشده نباید تخریب شخصیت ها را در فضای مجازی و واقعی ببینیم تا منجر شود که دشمن دوباره طمع کند. فضای مجازی از لحاظ در دسترس بودن اطلاعات مفید بسیار مهم است اما باید توجه داشت که به مسائل دروغ و اطلاعات غیر واقعی دامن نزنیم.

   حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد:  مدیریت فضای مجازی در استقرار جامعه بسیار مهم است  زیرا نشر اطلاعات دروغ  حتی می تواند منجر به اختلال در نظام جامعه شود. از مسائل مهم دیگر کشور ما انتخاب مدیران با ایمان، با تقوا و شایسته می باشد که جزء معضلات اخیر کشورمان محسوب می شود و در صورت بی توجهی به این امر موجب افزایش دسیسه های دشمنان به خصوص آمریکا می شود. مردم ما از آگاهی بالایی برخوردارند و با بینش خود می‌توانند فردی را انتخاب کنند که دلسوز نظام اسلامی باشند. من نیز به عنوان یک شهروند یک حق رای دارم و بر طبق قانون ستاد نماز جمعه حق تبلیغ برای انتخابات را ندارد و  هر فرد عضو ستاد نماز جمعه در صورت تمایل برای تبلیغات باید از پست خود استعفاء دهد.

   


  banner
fhfh