logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  سیوان بعنوان برترین املاک مازندران شناخته شد
  کد خبر: 51003      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 04/ دی/ 1398|| 6:14 PM
  تعداد بازدید:28

  تجلیل باشکوه از اصناف برتر در دومین همایش ظرفیتهای اصناف کشور ‏


      به گزارش  نورخبر، دومین دوره همایش «ظرفیت های اصناف استان تهران» با حمایت معنوی «اتاق اصناف استان تهران» با حضور«قاسم نوده فراهانی»، رئیس اتاق اصناف تهران، « ابراهیم درستی» نماینده وزیر در اتاق اصناف ایران،Andrea zucchini مدرس و سخنران بین المللی ایتالیایی، «ابراهیم محمدولی» رئیس اتحادیه طلا و جواهرتهران، «سید مجتبی عراقچی» رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تهران و «دکتر نیما کیمیایی» مدرس و مشاور در حوزه کسب و کار ۲۷ آذر ماه 98 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

  Andrea zucchini  مدرس ایتالیایی در این همایش در مورد فرصتهایی که شرکتهای ایران در حوزه صادرات می توانند از آن استفاده کنند، صحبت کرد. همچنین این مدرس با اشاره به کارهایی که در حوزه ارتباطات انجام می دهند توضیح داد:  ما کمک می کنیم تا شرکت های علاقمند در ایتالیا بتوانند باشرکت های ایرانی ارتباط داشته باشند و در حوزه فروش فعالیت کنند.همچنین به شرکت های ایرانی کمک می کنیم تا به ایتالیا صادرات داشته باشند. از لحاظ حقوقی،گمرگی، ترانسفر مالی با شرکت های ایرانی همکاری داریم.

  طی این همایش هر یک از مسئولان صحبتهایی را در این زمینه ایراد کردند و حمایتهای خود را از اصناف و فعالیتهای آنها اعلام نمودند.

  در انتهای مراسم از اصناف برتر کشور تجلیل به عمل آمد. طی این همایش از آقای مهندس «سروش سلطانی» مدیرعامل مجموعه املاک سیوان در استان مازندران، بخاطر چندین دهه تلاش و عملکرد مثبت در زمینه املاک و مستغلات تجلیل بعمل آمد و عنوان املاک برتر مازندران به ایشان اختصاص یافت.

   


  banner
fhfh