logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  امضای تفاهم نامه ساخت سینما در نور‎ ‎
  کد خبر: 50973      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 01/ آبان/ 1398|| 6:24 PM
  تعداد بازدید:1157

  نخستین پردیس سینمایی امید استان مازندران در شهر نور ساخته می شود‎.‎


  به گزارش نورخبر، معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان سینمایی کشور در نشست ساخت پردیس سینما در نور گفت: پردیس سینمایی امید تا به حال در 19 استان کشور شروع به ساخت سینما کرده و شهر نور استان مازندران به عنوان بیستمین محل احداث پردیس سینمایی امید در نظر گرفته شده است.

  حیدری خلیلی افزود: در این نشست به تفاهم ‏نامه ای رسیدیم که پردیس سینمایی امید در استان مازندران در شهر نور احداث شود و این ‏پردیس سینمایی در زمینی به مساحت حدود هزار متر مربع و در ساحل این شهر با سه سالن مجزا و با گنجایش حدود 300 صندلی ساخته خواهد شد.

  وی گفت: 700 ‏میلیون تومان کمک هزینه بلاعوض این پردیس را سازمان امور سینمایی پرداخت می کند  و همچنین تهیه نقشه ‏از تعهدات سازمان سینمایی است و 500 میلیون تومان کمک بلاعوض را سازمان شهرداری ها در اختیار شهرداری نور قرار می دهد  تا شهرداری نور با همت ‏مسئولان شهری بتواند در برنامه حداکثر 6 ماهه این طرح را عملیاتی و راه اندازی کند.

  معاون سازمان سینمایی کشور ابراز امیدواری کرد و اظهار کرد : ‏در آینده ای نزدیک، شاهد بهره برداری این مکان فرهنگی مهم در این شهر باشیم تا مردم عزیز ‏این شهر و استان، شاهد اکران فیلم های سینمایی مورد علاقه خود باشند.


  banner
fhfh