logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  مذاکره با آمریکا به ضرر ایران است
  کد خبر: 50963      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 29/ شهریور/ 1398|| 4:38 PM
  تعداد بازدید:32

  شیطان دشمن قسم خورده انسان است و مسلمانان باید مراقب باشند که از مسیر اصلی به انحراف کشیده نشوند. ‏


  به گزارش نورخبر، حجت الاسلام رزاقی امام جمعه ایزدشهر گفت: فرزندان و نوادگان امام سجاد علیه السلام از نسل ایرانیان نیز محسوب می‌شود و این امر موجب افتخار ما می باشد. امامان معصوم در شرایط سختی زندگی می کردند و به همین دلیل نتوانستند معارف دینی را به طور کامل به نسل‌های بعدی منتقل کنند. امام سجاد علیه السلام با توجه به شرایط سخت توانست چندین منبع مهم اسلامی را در اختیار ما قرار بدهد. صحیفه سجادیه شامل ۵۴ دعا می باشد که شامل معارف دینی و اخلاقی و سایر موضوعات مهم اسلامی است. رساله حقوق و روایات مختلف از دیگر منابع مهم به جا مانده از امام سجاد علیه السلام می باشد.

  امام جمعه ایزدشهر در ادامه افزود: تمام مسئولان ایران با یکدیگر متحد شدند و همگی معتقدند که مذاکره با آمریکا نه تنها سودی برای ایران ندارد بلکه باعث سستی اقتدار کشورمان می شود. طبق فرمایش مقام معظم رهبری مذاکره با آمریکا به ضرر ایران می باشد و اگر آمریکا پایبند بود به تعهدات خود در برجام عمل می‌کرد. آمریکا در  آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد در نتیجه به دنبال کسب جایگاه اجتماعی برای خود از طریق تضعیف ایران می باشد. اما کشور عزیزمان ایران تحت هیچ شرایطی زیر بار ظلم و ستم نخواهد رفت و جوانان کشورمان مسیر پیشرفت و تعالی را طی خواهند کرد همان طور که در دوران جنگ تحمیلی بدون هیچ امکانات اولیه شرایط کشور را بهبود دادند. هشت سال جنگ تحمیلی صرفاً برای حفظ خاک کشورمان نبود بلکه برای حفظ اقتدار و عزت کشورمان بود. در حال حاضر کشور ما به برکت خون شهدا الگویی برای بسیاری از کشورها می‌باشد. ایران به بسیاری از کشور ها زندگی عزتمند را یاد داد.

  حجت الاسلام رزاقی عنوان کرد: خصوصیاتی که در جبهه جنگ حکم فرما بود بسیار مقدس بوده و واجب است که ادامه داشته باشد. در آن زمان مردم بی‌توجه به دنیا بودند و صرفاً آخرت را مقصد خود قرار دادند. اخلاص و توکل و راز و نیاز با خدا ویژگی اصلی رزمندگان اسلام می باشد.

  امام جمعه ایزدشهر بیان کرد: آغاز مهرماه و شروع سال تحصیلی را در پیش داریم و این امر موجب شور و نشاط در میان دانش‌آموزان و دانشجویان گردیده است. آینده سازان کشورمان باید به گونه ای تربیت شوند که با فرهنگ و معارف اسلامی آشنا باشند و آن را سرلوحه خود قرار دهند.

   


  banner
fhfh