logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  بهره برداری پروژه های عمرانی و خدماتی در نور
  کد خبر: 50954      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 08/ شهریور/ 1398|| 12:03 PM
  تعداد بازدید:27

  به گزارش نورخبر، در ششمین روز از هفته دولت 6 پروژه به ارزش 7 میلیارد و هشتصد میلیون تومان بهره ‏برداری و کلنگ یک پروژه با اعتباری بیش از 300 میلیون تومان در بخش مرکزی شهرستان نور به زمین خورده ‏شد‎.‎


   

  1  ) در حوزه برق: (سیاهکلا)

  احداث 850 متر شبکه فشار متوسط و نصب 2 دستگاه ترانس kva   100 با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستای سیاهکلا با اعتباری به مبلغ 250 میلیون تومان.

   2 ) در حوزه مخابرات: (سیاهکلا)

  راه اندازی سوئیچ پیشرفته اکسس، پروژه تانوما (تارنوری به منازل)، ایجاد بستر موبایل نسل 4 و بالاتر با اعتباری بیش از یک میلیارد و یکصد میلیون تومان در روستای سیاهکلا

  3 ) در حوزه ورزش: (ایزدشهر)

  بهره برداری اولین زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال به مساحت (22در44) حدود یک هزار متر مربع (واقع در گلسار 65) با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان در شهر ایزدشهر.

  4 )  آبرسانی: (شهر نور و رویان)

  در این طرح زون بندی شبکه ابرسانی نور و رویان، افزایش توان تامین و انتقال اب به شهر رویان و رفع کمبود اب بخصوص در نقاط مرتفع شهر.

  مشخصات این پروژه، اجرای خط انتقال اب به طول 6 هزار و دویست متر به قطر 315 میلیمتر که در سال 97 شروع به کار شده و 6 هزار خانوار را تحت پوشش قرار می دهد. اعتبار اجرای این پروژه 5 میلیارد و پانصد میلیون تومان می باشد که در هفته دولت به بهره برداری رسیده است.

   

  5 ) مدیریت بحران و خانه هلال: (کاسگرمحله)

  خانه هلال و مدیریت بحران مرکز دهستان در روستای کاسگر محله رویان با هزینه خیرین، دهیاری و جمعیت هلال احمر به ارزش 20 میلیون تومان و با هدف ایجاد شبکه امداد و نجات و آموزش و تشکیل تیم های واکنش سریع در کمترین زمان تا رسیدن سیستم های اصلی امدادی ایجاد گردید.

   

  لوازم موجود موتور برق، کیف های کمکهای اولیه، دستگاه فشارسنج، کوله های نجات، چراغ اضطراری و هدلایت، کف کش، بلندگو دستی، کفش کوهستان و پیاده روی، البسه امدادی، چکمه دوک خطر و ... به بهره برداری رسید.

  6 ) در حوزه برق: (حسین آباد)

  در این پروژه رفع ضعف ولتاژ برق روستای حسین اباد، احداث 180 متر شبکه فشار متوسط و احداث کابل خودنگهدار فشار ضعیف و نصب یک دستگاه ترانس kva  100 با اعتیاری بالغ بر یکصد و سی و سه میلیون تومان بهره برداری شد.

  7)  کلنگ زنی ساخت سوله راه و ساختمان: (نور)

  این پروژه برای هنرجویان رشته راه و ساختمان هنرستان فنی و حرفه ای پسرانه شهید فیاضی شهر نور و با مشارکت صددرصدی خانواده زنده یاد مهندس سید مهدی نورانی نجفی با زیربنای 250 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 300 میلیون تومان در مدت 6 ماه ساخته و تحویل خواهد شد.

   


  banner
fhfh