logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  پروژه های هفته دولت در نور
  کد خبر: 50952      کد خبرنگاری : 941106
  منتشر شده: 03/ شهریور/ 1398|| 6:15 PM
  تعداد بازدید:23

  فرماندار نور از بهره برداری 74 پروژه با اعتباری بالغ بر 410 میلیارد ریال و کلنگ زنی 6 پروژه با اعتباری بیش از ‏‏90 میلیارد ریال در هفته دولت در این شهرستان خبر داد‎.‎


  به گزارش نورخبر، شادمان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در هفته دولت مجموعه ۷۴ پروژه با مبلغی بالغ بر 41 میلیاردو 874 میلیون و 700 هزار تومان می باشد و شش پروژه کلنگ زنی با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 300 میلیون تومان به طور مجموع 80 پروژه در حال انجام می باشد که به طور کلی توانستیم 295 شغل ایجاد کنیم.

  فرماندار شهرستان نور در ادامه عنوان کرد: ما در شهرستان نور شاهد پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی و... هستیم. پانزدهمین جشنواره ساحل شاد را با تایید وزارت کشور برگزار کردیم. حوزه اجتماعی وزارت کشور از میان ۷ استان ساحلی استان مازندران و از میان ۱۵ شهرستان، شهرستان نور را به عنوان برگزار کننده این جشنواره انتخاب کرده است. همچنین جشنواره اصلاح موی ایرانی و ناتل کنار و گزنه سرا را برگزار کردیم. در کنار جشنواره ها توانستیم به ایجاد اشتغال زایی کمک کنیم.

  شادمان افزود: ما اعتباراتی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان را برای شهرستان نور جذب کردیم. برای نمونه حدود ۱۰ میلیارد تومان برای کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی بلده اختصاص داده شد و این امر نشان می دهد که علیرغم مشکلات اقتصادی، پروژه های عمرانی در شهرستان نور به خوبی در حال پیشرفت است. همچنین احداث دوم را در برنامه خود داریم که نیاز به اعتبارات هنگفتی دارد. 16 طرح هادی را در بخش چمستان افتتاح کردیم و سیل بند بلده را انجام دادیم و اگر این پروژه ها در هفته دولت انجام میشد، رتبه شهرستان نور در استان از نظر پیشرفت عمرانی  بالا می رفت. در حال حاضر پروژه آسفالت آلاشت رود (منتهی الیه شهرستان نور با آمل) در حال انجام می باشد.

   


  banner
fhfh