logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کلنگ ‌زنی پروژه گاز رسانی در بلده
  کد خبر: 50947      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 25/ مرداد/ 1398|| 3:17 PM
  تعداد بازدید:49

  فاز نخست پروژه گازرسانی به شهر بلده با اعتباری بالغ بر10 میلیارد تومان از امروز آغاز شد‎.‎


  به گزارش نورخبر، مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: ما در استان مازندران ۵۹ شهر داریم که ۵۸ شهرستان عملیات گازرسانی انجام شده و پنجاه و هفت مورد آن مورد بهره برداری قرار گرفته است.

  احمدپور گفت: شهر بلده به عنوان سخت ترین و آخرین شهر گاز رسانی خواهد بود و ممکن است هزینه تمام شده برای انجام پروژه ها با توجه به مشکلات اقتصادی بیشتر ازهزینه های پیش بینی شده باشد اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که پروژه ها به نحو احسن انجام شود تا مردم بتوانند از امکانات اولیه بهره مند گردند.

  وی در ادامه افزود: باعث افتخار ماست که در شرایط اخیر بتوانیم پروژه های کلنگ زنی خود را گسترش دهیم؛ حدود ۱۲۰۰ اشتراک گاز برای ساکنین شهر بلده در نظر گرفته شده است که امیدوارم مردم همکاری لازم را انجام دهند تا پروژه گاز رسانی هر چه سریع تر تمام شود و به فصل سرما بر نخوریم.

  مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: در فاز نخست این پروژه ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد شبکه و علمک برای شهر بلده در نظر گرفته شده و بیش از ۷۰ کیلومتر نیز لوله گذاری و در سال 99 به بهره برداری خواهد رسید و در فاز بعدی گاز رسانی به ۴۶ روستای این بخش را شامل می شود.

  شادمان فرماندار شهرستان نور عنوان کرد: پروژه گاز رسانی یکی از بزرگ‌ترین پروژه های کشور پس از انقلاب اسلامی می باشد. در شرایط حساس اقتصادی کنونی پروژه گازرسانی شهر بلده حدود ۲۱۰ میلیارد تومان هزینه دارد. با توجه به شرایط آب و هوایی شهر بلده و دمای پایین منطقه پروژه گازرسانی برای ساکنین این شهر بسیار ارزشمند می باشد. توسعه شهر بلده با گازرسانی کامل می شود چون سیستم برقی این شهر تکمیل شده است. پروژه گازرسانی باعث می شود بسیاری از مهاجران مجدداً به شهر بلده برگردد.

   


  banner
fhfh