logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  بخشی از امنیت جامعه را مدیون اصحاب رسانه هستیم
  کد خبر: 50945      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 20/ مرداد/ 1398|| 7:57 PM
  تعداد بازدید:27

  فرماندهی انتظامی شهرستان نور در آیینی از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان تقدیر کرد.‏


  به گزارش نورخبر ، سرهنگ شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: ما خبرنگارانی همچون شهید صارمی را داشتیم که جان خود را در راه حفظ حق و حقیقت نثار کردند. خبرنگاران بارعایت صداقت در جهت گسترش عدالت و حقیقت تلاش می کنند در نتیجه ما بخشی از امنیت جامعه را مدیون اصحاب رسانه هستیم. در این مدت اخیر ما همکاری خوبی با اصحاب رسانه داشتیم.

  فرمانده انتظامی شهرستان نور در ادامه افزود: خبرنگاران در بسیاری از حوزه های سیاسی و اقتصادی و امنیتی می توانند تاثیر گذار باشند. خبرنگاران باید مشکلات شهری را به ما اطلاع رسانی کنند و ما موظفیم که در رفع این مشکلات تلاش کنیم. ما باید هر روز تغییر و تحول جدیدی را ایجاد کنیم تا بتوانیم به حداکثر رضایتمندی مردم  برسیم.

  سرهنگ شالیکار عنوان کرد: شهرستان نور به عنوان سومین شهرستان وسیع استان با مساحتی حدود ۲۷۰۰ کیلومتر مربع می باشد. ما باید در جهت حفظ منابع خود که شامل جنگل و کوهستان می باشد بیشتر تلاش کنیم. درست است که تلاشهای شایسته‌ای در جهت حفظ منابع و کاهش قاچاق چوب صورت گرفته است اما با این وجود کمبودهای بسیاری مشاهده می شود و هنوز به نقطه مطلوب خود نرسیده‌ایم. رسانه ها و سازمان های مردم نهاد باید در جهت فرهنگ سازی و آموزش نسل جدید تلاش کنند و قاچاقچیان به مرحله بالاتر از تفکر برسند که برای حصول سود اندک آینده کشور را تخریب نکند.

  فرمانده انتظامی شهرستان نور اظهار کرد: در ‏ شأن و مقام مردم جمهوری اسلامی ایران نیست که برای رفع مسائل مالی دست به خشونت بزنند. ما با جرمهای خشونت آمیز به شدت مقابله می‌کنیم اما مسئله اساسی افزایش سطح فکری مردم و فرهنگ سازی است که در این خصوص رسانه ها نقش به سزایی دارند. بسیاری از جرایم توسط نوجوانان و با سن کم ایجاد می گردد در نتیجه با فرهنگ سازی می‌توانیم از این جرایم پیشگیری کنیم و مطمئناً هزینه پیشگیری بسیار کمتر از درمان است.

  سرهنگ شالیکار در پایان گفت: دشمنان با هزینه‌های زیادی در صدد تخریب بنیان های آموزشی و فرهنگی و در حقیقت، بنیان خانواده یا همان مادران ایرانی را هدف قرار داده اند، چرا که مادران تربیت کنندگان فرزندان جامعه هستند در نتیجه اصحاب رسانه با قلم شان می توانند با این نقشه ها مبارزه کنند.

   


  banner
fhfh