logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  بنی‌آدم اعضای یک پیکرند/‏‎ ‎ که در آفرینش ز یک گوهرند/‏ چو عضوی به‌درد آورَد روزگار/‏‎ ‎ دگر عضوها را نمانَد قرار
  کد خبر: 50893      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 08/ فروردین/ 1398|| 7:43 PM
  تعداد بازدید:376

  به تعویق انداختن کنسرت ها، حرکتی شایسته و فرهنگساز، در ایامی که مردم ایران زمین، عزادار شده اند‎.‎


  به گزارش نورخبر، چند روزی است که اکثر استان های این دیار کهن بخصوص شرق مازندران بر اثر شدت باران و سیل دچار خسارت های جانی و مالی شده و مردم صبور ایران را داغدار کرده است.

  چند سالی است که مسئولین ارشد مازندران، دیار علویان را به دلیل نزدیکی شهرهای این استان، کلانشهر ایران عزیز می نامند و این در حالی است که در روزهای اخیر، یک چشم مردم شرق این استان اشک و چشم دیگر انان خون گریه می کند.

  با شروع فصل بهار و تابستان و بخصوص ایام عید نوروز، مازندران هر ساله پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور می شود و بازار اجرای کنسرت ها در این منطقه داغ می شود و این در صورتی است در اغاز سال 98 مردم دیار علویان غرق در ماتم و اندوه شده اند. مگر میشود در کلانشهری که بخشی از مردمانش دچار حادثه و رنج شده اند بخش دیگرش با برگزاری جشن و شادی (کنسرت) میزبان گردشگران و مسافران خارج از استان شوند!!!؟؟؟

  اینک در حرکتی شایسته و فرهنگساز مسئولین شهرستان نور بخصوص امام جمعه بصیر این شهرستان، (حجت الاسلام احمدی) بدلیل کاهش الام مردم خسارت دیده و جان باخته ایران عزیز بخصوص شرق مازندران، تصمیم به تعویق انداختن کنسرت ها در این منطقه و موکول ان به زمانی مناسب تر گرفته اند که جا دارد بدین وسیله از این حرکت فرهنگساز و انسان دوستانه تشکر و قدردانی نمود.

   

  نورخبر نیز جان باختن هموطنان گرامی در سیل اخیر را خدمت خانواده های عزادار و مردم داغدیده ایران اسلامی تسلیت عرض می نماید.

   


  banner
fhfh