logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  اعزام 500 نفر از نور به سرزمین نور
  کد خبر: 50887      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 20/ اسفند/ 1397|| 6:40 PM
  تعداد بازدید:2840

  فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان نور از اعزام 500 نفر از اقشار مختلف مردم در قالب 11 کاروان به ‏مناطق جنگی جنوب کشور خبر داد. ‏


  به گزارش نورخبر، سرهنگ اسدی گفت:  همانند سالهای گذشته به همت همه عزیزان، امسال در قالب 11 کاروان و 11 اتوبوس به همراه چند دستگاه خودرو نظامی و پرسنل پرستار و بهیار و روایتگر هشت سال دفاع مقدس، حدود 500 نفر را به سرزمین های  نور و شهادت اعزام کردیم.

  فرماندهی سپاه نور اظهار کرد: این اعزام دوشنبه حدود ساعت 22 شب از سپاه نور به مدت پنج روز صورت گرفته و این برای سومین بار است که به همت مسئولین شهرستان و همه عزیزان، خیرین گرامی، خصوصاً مردم ولایتمدار شهرستان، از بخشهای تابعه تا خود شهر نور که در این عرصه فعال هستند انجام شده است.

  اسدی درباره اعزام اقشار مختلف گفت: در اینده بسیار نزدیک دو نوبت، دانش آموزی حدود 6 کاروان و در نوبت دانشجویی حدود 2 کاروان اعزام خواهند شد و در این اعزام در قشر محلات، در قالب یازده کاروان که یک کاروان در بخش بلده و پنج کاروان در حوزه های محلات چمستان و پنج کاروان هم در حوزه های محلات نور و رویان و ایزدشهر به سرزمین های نور اعزام گردیدند.

   


  banner
fhfh