logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  ‏ اهدای 20 جهیزیه به نوعروسان در نور ‏
  کد خبر: 50884      کد خبرنگاری : 941106
  منتشر شده: 18/ اسفند/ 1397|| 7:12 PM
  تعداد بازدید:26

  فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان نور از اهدای 20 کمک هزینه جهیزیه عروس به ارزش ‏بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال به خانواده های کم بضاعت این شهرستان خبر داد.‏


  به گزارش نورخبر، سرهنگ اسدی، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب و تسلیت شهادت امام علی النقی (ع) گفت: افتخار ما این است که در چهل سالگی انقلاب، که اکنون در چهل و یک سالگی ان به سر می بریم؛  مردم عزیز شیعه ایران اسلامی و همه ادیان الهی از هرگونه منش و رفتاری که در ایران اسلامی زندگی می کنند، این روایت را سرمشق خود قرار دادند و افتخار می کنیم که در هشت سال دفاع مقدس، حتی یک وجب از خاک خودمان را از دست ندادیم. اگر تاریخ را ملاحظه کنید، می بینید در تمامی دوران و در هرجنگی،  ایران آن زمان، هر بار قطعه ای از خاک خودش را از دست می داد و این اتفاق گاهی اوقات با جنگ و گاهی با وضعیت سیاسی انجام می گرفت، به طوری که شاه خائن، بحرین را از ایران اسلامی جدا کرد. بدون اینکه حتی یک لحظه جنگی صورت بپذیرد و اظهار می کرد، (بحرین عروسی بود که بزک کردیم و تحویل اعراب دادیم). اما افتخار هشت ساله ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی این بود که ما، بالغ بر 240 هزار شهید دادیم ولی یک وجب از خاکمان را از دست ندادیم. الان در تمامی جای جای آن مراکزی که در هشت سال دفاع مقدس، عملیات انجام می‌شد، مردم ایران اسلامی پس از سالهای سال همچنان با شور و خروش بیشتر در یادمانهای شهدا انقلاب اسلامی زیارت می کنند و همانند امامزاده ها این شهدا را می پسندند و قبول دارند و این باعث افتخار ماست.

  سرهنگ اسدی عنوان کرد: شهرستان نور هم مستثنی از این قائده نیست. همانند سالهای گذشته باز هم افتخار داریم که به همت همه عزیزان، امسال در قالب 11 کاروان و 11 اتوبوس به همراه چند دستگاه خودرو نظامی و پرسنل پرستار و بهیار و روایتگر هشت سال دفاع مقدس، حدود 500 نفر را به سرزمین های  نور و شهادت اعزام کنیم.

  فرماندهی سپاه نور گفت: روز دوشنبه حدود ساعت 22 شب از سپاه نور به مدت پنج روز این عزیزان به ماموریت اعزام خواهند شد و باز هم افتخار داریم، که این اعزام برای سومین بار به همت مسئولین شهرستان و همه عزیزان، خصوصاً مردم ولایتمدار شهرستان، از بخشهای تابعه تا خود شهر نور، در این عرصه فعال هستند.

  اسدی درباره اعزام اقشار مختلف مردم اظهار کرد: دو نوبت دانش آموزی حدود 6 کاروان و در نوبت دانشجویی

  حدود 2 کاروان اعزام خواهند شد و اعزام راهیان نور محلات هم، در قالب یازده کاروان که یک کاروان در بخش بلده و پنج کاروان در حوزه های محلات چمستان و پنج کاروان هم در حوزه های محلات نور و رویان و ایزدشهر  ان شاءالله  به سرزمینهای نور اعزام خواهند گردید.

   وی افزود: در اینجا جا دارد از همه مسئولین؛ خصوصاً فرماندار پرتلاش و جهادی شهرستان و ائمه محترم جمعه، مردم ولایتمدار و شهرداران عزیز و خیرین دلسوز، تقدیر و تشکر ویژه کنم. خیرینی که همواره در همه ماموریت های نظام و انقلاب دست این سربازان مخلص خدا را می‌گیرند و تنها ادعای این خیرین عزیز این است که ما کمک می‌کنیم ولی انتظار داریم در هیچ کجا ذکر نامی از ما نشود. باعث افتخار ماست که در چهل و یک سالگی انقلاب، هستند کسانی که با درک و بصیرت و با اهدای مال خود، بودجه برنامه هایی که در راستای ماموریت انقلاب است را تامین می کنند. 

  سرهنگ اسدی، ضمن تشکر از مردم همیشه در صحنه شهرستان نور، گفت: همانطور که در دهه مبارک فجر وعده دادیم؛ برای دومین بار، با حمایت های ویژه خیرین ارجمند، حدود بیست کمک هزینه نوعروسان، در قالب 63 کالای ایرانی با هزینه ای بالغ بر یکصد و بیست میلیون تومان تهیه و تحویل بیست نوعروس می گردد.

   

   

   


  banner
fhfh