logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  تجلیل از برترین های کتابخوانی استان در نور‎ ‎
  کد خبر: 50873      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 04/ اسفند/ 1397|| 10:48 PM
  تعداد بازدید:2060

  در جلسه شورای اداری شهرستان نور از 19 نفر از برترین های سومین دوره جام باشگاههای کتابخوانی استان ‏مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تجلیل شد‎.‎


  به گزارش نورخبر، فلاح رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور گفت: در جشنواره کتاب خوانی استان مازندران رتبه خوبی را کسب کردیم و رتبه اول تا پنجم به مرحله کشوری راه پیدا کردند و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. در بخش فیلم و نامه هم رتبه های برتری را کسب کردیم.

  شادمان، فرماندار شهرستان نور ضمن تبریک به برگزیدگان اظهار کرد: ما در بخش درمان با بیماران معتادان گمنام هماهنگی ایجاد کردیم. دولت معتقد است باید آسیب های اجتماعی را توسط سازمان های مردم نهاد بر طرف کند. در مساله اعتیاد احتمال بازگشت پس از درمان وجود دارد در نتیجه برای کمک به این افراد باید همگی کمک کنند.

  فرماندار شهرستان نور عنوان کرد: در جامعه ای که از کتاب فاصله دارند پیشرفت فرهنگی را نمی توانیم ببینیم. برای شناخت افراد برجسته تاریخ، باید به کتاب رجوع کنیم. کتاب در تمامی موقعیت ها در اختیار انسان قرار دارد و تمامی افراد باید همواره در حال مطالعه باشند.

  شادمان گفت: در حال حاضر در برخی مجالس افرادی را می بینیم که به دولت توهین می کنند یا مسئولین را مورد نقد نامناسب قرار می دهند و این امر موجب رنجش می گردد. انتقاد باید در فضای انتخابات باشد ولی در حال حاضر افراد باید در جهت توسعه گام بردارند. باید همگی با همدلی تلاش کنیم. مردم باید همواره همانند راهپیمایی 22 بهمن عزت خود را به رخ دشمنان بکشند. عظمتی که مردم خلق کردند را ما باید با کار خود حفظ کنیم.

   نماینده عالی دولت در شهرستان نور عنوان کرد: مسئولان شهرستان نور به دلیل نزدیکی به ایام عید باید تمام تلاش خود را برای توسعه و رفاه هرچه بیشتر شهروندان و مسافران و پیشگیری از مشکلات احتمالی انجام دهند و شهرداران و دهیاران باید کاشت نهال را جدی بگیرند و این منطقی نیست که شهرستان بزرگ نور دارای کاستی و رتبه پایین در امور عمرانی باشد.


  banner
fhfh