logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  رزاقی : یکی از اثرات راهپیمایی 22 بهمن ناکام ماندن دشمنان است.‏
  کد خبر: 50864      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 19/ بهمن/ 1397|| 11:14 AM
  تعداد بازدید:1120

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام رزاقی امام جمعه ایزدشهر گفت: تقوا یعنی از سرنوشت خوبان جامعه ‏سرمشق بگیریم. برای داشتن زندگی خوب باید الگو مناسب داشت که یکی از الگو های خوب فاطمه زهرا (س) است که ‏تجلی انسان کامل است. او شخصیتی ممتاز در جهان اسلام است.


  ایشان الگو زن و مرد جامعه هستند که مظلومانه در سن جوانی به شهادت رسید. هدف ایشان آگاهی بخشی به نسل اسلام بود. به همین دلیل به تنهایی در مقابل جبهه دشمنان ایستاد. دختر خدیجه کبری (س) یک تنه پرده نفاق را کنار زد و در خطبه بی نظیر خود دشمنان را رسوا کرد. اکنون نیز هر فردی نفاق را دید باید مقابله کند. دشمنان ما کاملا مشخص است و جریان نفاق بسیار دیده می شود. فاطمه زهرا (س) جریان نفاق را عنوان کرد و مرز آن را نشان داد. در حال حاضر مسئولان و علما باید نفاق را تشخیص دهند و عنوان کنند. جریان نفاق همواره مه آلود است و آگاهی از آن برای تمام مردم سخت است. مصداق بارز منافقان دورغگویی است. اگر ما جریان نفاق را تشخیص ندهیم، وارد آن شده و عاقبت به خیر نخواهیم شد. فاطمه زهرا (س) حجت بر ائمه است و الگو مهدی (عج) در روز قیامت است. ما برکت زندگی خود را از ایشان می گیریم.

  رزاقی در ادامه افزود: فرق جشن پیروزی انقلاب امسال با گذشته این است که دشمن برای نابودی آن برنامه ریزی کرده است. ما گذشته سعادتمندی داریم. در این چهل سال ایران خواب را به چشم دشمنان منطقه حرام کرده است. ما مشکلات زیادی در کشور داریم اما قابل حل هستند زیرا جوانان غیرتمند و مسئولان دلسوز داریم. الان برخی از مشکلات به دلیل طمع برخی افراد سرمایه دار و فرصت طلب است. دشمنان دوست دارند اتحاد را از میان ببرند و مردم کمی در راهپیمایی حضور پیدا کنند. بنابراین اگر امسال کسی هنگام راهپیمایی در خانه بماند به اسلام و انقلاب خیانت کرده است. انقلاب همیشه پشتیبان مردم و مستضعفان بوده است در نتیجه حضور در صحنه مردم، الزامی است. به گفته رهبرمان این انقلاب هدیه الهی است پس باید آن را حفظ کنیم. این منطقی نیست که مردم به دلیل مشکلات اقتصادی در راهپیمایی حضور نداشته باشند. 22 بهمن تجدید بیعت با رهبری است و از اثرات راهپیمایی ناکام ماندن دشمنان است.