logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  افتتاح سه طرح عمرانی در نور
  کد خبر: 50858      کد خبرنگاری : 941106
  منتشر شده: 14/ بهمن/ 1397|| 1:19 PM
  تعداد بازدید:2331

  در سومین روز از دهه مبارک فجر سه پروژه عمرانی به ارزش 11 میلیارد و پانصد میلیون ریال در شهرستان نور افتتاح ‏شد.‏


  اولین برنامه:

  خاکپور رئیس جمعیت هلال احمر نور درباره افتتاح خانه مدیریت بحران و هلال روستایی گنج یاب سفلی گفت: یکی از مهمترین اهداف این پروژه ها توانمندسازی روستاها در مواجهه با حوادث و سوانح روستایی است.

  وی اظهار کرد: خانه هلال روستای گنج یاب سفلی به همت دهیاری با هزینه ای بالغ بر یکصد میلیون ریال تجهیز و افتتاح شد که این خانه بعنوان یک واحد امدادی می تواند در زمان بحران نقش مهمی را به خسارت دیدگان ایفاء کند.

  دومین برنامه:

  آسفالت خیابان ها و کوچه های روستای ایزخورده شهرستان نور به طول 700 متر و عرض های مختلف به ارزش 1 میلیارد و چهارصد میلیون ریال بود که با دستان پدر شهید شیردل افتتاح گردید.

  سومین برنامه :

  افتتاح سالن ورزشی زنده یاد دکتر فرزام سالاریان در شهر نور با زمینی به مساحت 1800 متر مربع و ساخت بنا 1350 متر مربع و حدود 400 متر مربع محوطه سازی با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد ریال که 50 درصد ساخت بنا، توسط خیر ارجمند (خانواده مرحوم سالاریان) تامین و مابقی توسط اداره کل نوسازی آموزش و پرورش هزینه گردید.

  چهارمین برنامه:

  همایش زنان انقلابی زهرایی بود که به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در سالن پیامبر اعظم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید. در این همایش ضمن تشریح نقش زنان در شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی از بانوان انقلابی نسل گذشته و نسل جدید تقدیر بعمل آمد.

  پنجمین برنامه:

  نمایشگاه نقاشی با نام من نوجوان انقلابی ام در سالن پیامبر اعظم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رویان برگزار گردید.

  این نمایشگاه با 50 اثر فاخر از بین نوجوانان مقطع ابتدائی شهرستان  نورانتخاب و تا پایان دهه فجر برای عموم بازدید کنندگان دائر می باشد.

   


  banner
fhfh