logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
    افتتاح سه طرح عمرانی در نور
    کد خبر: 50858      کد خبرنگاری : 941106
    منتشر شده: 14/ بهمن/ 1397|| 1:19 PM
    تعداد بازدید:2293

    در سومین روز از دهه مبارک فجر سه پروژه عمرانی به ارزش 11 میلیارد و پانصد میلیون ریال در شهرستان نور افتتاح ‏شد.‏


    اولین برنامه:

    خاکپور رئیس جمعیت هلال احمر نور درباره افتتاح خانه مدیریت بحران و هلال روستایی گنج یاب سفلی گفت: یکی از مهمترین اهداف این پروژه ها توانمندسازی روستاها در مواجهه با حوادث و سوانح روستایی است.

    وی اظهار کرد: خانه هلال روستای گنج یاب سفلی به همت دهیاری با هزینه ای بالغ بر یکصد میلیون ریال تجهیز و افتتاح شد که این خانه بعنوان یک واحد امدادی می تواند در زمان بحران نقش مهمی را به خسارت دیدگان ایفاء کند.

    دومین برنامه:

    آسفالت خیابان ها و کوچه های روستای ایزخورده شهرستان نور به طول 700 متر و عرض های مختلف به ارزش 1 میلیارد و چهارصد میلیون ریال بود که با دستان پدر شهید شیردل افتتاح گردید.

    سومین برنامه :

    افتتاح سالن ورزشی زنده یاد دکتر فرزام سالاریان در شهر نور با زمینی به مساحت 1800 متر مربع و ساخت بنا 1350 متر مربع و حدود 400 متر مربع محوطه سازی با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد ریال که 50 درصد ساخت بنا، توسط خیر ارجمند (خانواده مرحوم سالاریان) تامین و مابقی توسط اداره کل نوسازی آموزش و پرورش هزینه گردید.

    چهارمین برنامه:

    همایش زنان انقلابی زهرایی بود که به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در سالن پیامبر اعظم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید. در این همایش ضمن تشریح نقش زنان در شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی از بانوان انقلابی نسل گذشته و نسل جدید تقدیر بعمل آمد.

    پنجمین برنامه:

    نمایشگاه نقاشی با نام من نوجوان انقلابی ام در سالن پیامبر اعظم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رویان برگزار گردید.

    این نمایشگاه با 50 اثر فاخر از بین نوجوانان مقطع ابتدائی شهرستان  نورانتخاب و تا پایان دهه فجر برای عموم بازدید کنندگان دائر می باشد.

     


    banner
fhfh