logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  ‏5 کلنگ زنی و 56 افتتاح در نور
  کد خبر: 50852      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 11/ بهمن/ 1397|| 7:47 PM
  تعداد بازدید:682

  نشست خبری اسماعیلی نماینده نور و محمودآباد و شادمان فرماندار نور با اصحاب رسانه بمناسبت چهلمین ‏سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد‎.‎


  به گزارش نورخبر، فلاح رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور گفت: خبرنگاران همواره نقش موثری در جامعه دارند و موجب افزایش آگاهی مردم می شوند. بسیاری از مشکلات شهرستان، در مدت اخیر حل شده است که نشان از همت و اراده مسئولان حاضر دارد. باید علت برخی از مشکلات که حتی یک دهه از آن می گذرد، به مردم توضیح داده شود. اصحاب رسانه باید نگاه موشکافانه به مشکلات سطح شهرستان داشته باشند. تکاپوی خبری باید همیشگی باشد و با توجه به سخنان مقام معظم رهبری، رسانه و فضای مجازی تاثیر چشمگیری بر توسعه کشور دارد.

  شادمان فرماندار نور در ادامه افزود: عدد چهل در بسیاری از ادیان ارزشمند است. در نتیجه چهل سالگی انقلاب نشان از بالندگی و شکوفایی آن دارد. در سطح شهرستان مسئولان باید اتمام پروژه های نیمه کاره را در اولویت قرار دهند. از دلایل مهم اتمام پروژه هایی که چندین سال است متوقف شده، وحدت اداره ها و مسئولان و نظارت مستمر است. در سطح شهرستان از میان 61 طرح برنامه ریزی شده، 56 پروژه با هزینه حدود 79 میلیارد تومان  در زمینه های مختلف انجام شده است و در حال حاضر اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت کاری ما قرار دارد.

  اسماعیلی نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عامل موثر در پیروزی انقلاب وحدت و همدلی بود و اگر طی این مدت کشور همواره وحدت خود را حفظ می کرد چه بسا مشکلات بسیار کاهش می یافت. با رعایت تعامل بین قوا می توان موجب توسعه بیشتری در منطقه شد. همچنین هر چه میزان روابط دولت و ملت نزدیک تر باشد راه آبادانی هموارتر خواهد شد. رسانه به عنوان عامل این پیوند می باشد. در حال حاضر باید بر روی کار جهادی تمرکز کنیم و در این راستا مدیران باید خدمتگزار باشند و از تمامی نیرو ها و ظرفیت ها استفاده کنند و در صورت نبود نیروی بومی متخصص می توان از نیروی غیر بومی متخصص استفاده کرد. هدفی که دولت بر روی آن تمرکز کرده است، توسعه پایدار می باشد که شامل تمامی شاخه های پیشرفت و توسعه است. برای توسعه پایدار باید بر روی زیر ساخت ها تمرکز کنیم.

   


  banner
fhfh