logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  پرستاران جلوه ای از فرشتگان بر روی زمین
  کد خبر: 50840      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 22/ دی/ 1397|| 5:35 PM
  تعداد بازدید:2040

  به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار مراسمی در سالن اجتماعات ‏بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان نور برگزار گردید‎.‎


  به گزارش نورخبر، دکتر عابدینی ریاست بیمارستان نور گفت: زحمات قشر پرستار جبران ناپذیر است. ما نیازمند حمایت بقیه مسئولین در جهت جلوگیری از آسیب های روحی و جسمی نسبت به این عزیزان هستیم. همچنین از فرماندار شهرستان برای اختصاص دو کانکس به جهت انجام تزریقات و جلوگیری از ترافیک اورژانس تقاضامندیم که ما را حمایت نماید. از اردیبهشت ۹۷ تاکنون ۲۳ متخصص به جمع ما اضافه شد در صورتی که هیچ پرستاری به این جمع افزوده نشده است. با این حال تمام تلاش ما این است که بتوانیم تیم خود را از نظر روحی تقویت کنیم.

  حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور ضمن تبریک روز پرستار، به زحمت کشان قشر بهداشت و درمان کشور عنوان کرد: پیشانی این روز عزیز به نام بزرگترین پرستار عالم نامگذاری شده است. بهترین الگو در خدمت رسانی به نیازمندان و بیماران جامعه حضرت زینب کبری (س) بود. این شخصیت محترم در خدمت پدر و مادر بزرگوار و پس از آن مردم مسلمان بودند. چنانچه شکوفایی ایشان را به عنوان زن نمونه در حادثه کربلا با ایثار و فداکاری می بینیم. پرستاران نیز با این نگرش در خدمت مردم هستند بنابراین جای تقدیر و تشکر خالصانه و عمل گرایانه از زحمات این عزیزان وجود دارد و ما توانستیم در نماز جمعه از چند تن از این عزیزان قدردانی کنیم.

  امام جمعه شهرستان نور در ادامه افزود; درخواست ما این است که مسئولان به خواسته زحمت کشان قشر بهداشت و درمان رسیدگی کنند. مساله مهم جلوگیری از تبعیض در میان افراد است. کادر اداری و پرستاری نباید با هم مخلوط شود تا نابرابری ایجاد گردد. تصمیم گیری بعضی از مسائل شهرستان باید به صورت مستقل انجام گیرد. بنابراین از مسئولان خواهشمندم حرف زیر مجموعه های خود را گوش دهند و به خواسته آنان اهمیت داده و منتقدین خود را از خود طرد ننمایند تا بتوانیم مشکلات را به راحتی برطرف کنیم و به سمت توسعه قدم برداریم.

   

  دکتر اسماعیلی نماینده شهرستان نور ضمن قدردانی از کادر درمانی شهرستان نور گفت: شبکه بهداشت و درمان باید به صورت تیم همکاری کنند تا مشکلات مرتفع گردد. به لطف خدا و همکاری عزیزان بیمارستان 160 تخت خوابی شهرستان نور در حال احداث است و علاوه بر این، مراکز دیگری در نقاط دیگر شهرستان در حال ساخت می باشد. مساله مهمتر تامین کادر درمانی برای این مراکز است. امروز توانستیم بسیاری از نیازهای بیمارستان نور را برطرف کنیم.

  دکتر اسماعیلی در ادامه اشاره کرد: در عصر حاضر علاوه بر رضایتمندی بیماران و مشتریان، رضایت خاطر کادر اداری و درمانی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. پرستاران بیمارستان نور با توجه به مشکلات فراوان با روی گشاده با بیماران برخورد می کنند. ما نیز تلاش می کنیم در جهت رفع مشکلات گام برداریم.

  دکتر شادمان فرماندار شهرستان نور ضمن شادباش روز پرستار و قدردانی از پرسنل بیمارستان نور عنوان کرد: با لطف و عنایت کادر درمانی بیمارستان نور و به خصوص رئیس بیمارستان، جایگاه بیمارستان تغییر کرده و میزان دغدغه های مردمی کاهش یافته است. لذا امروز برای تشکر از ساختار جدیدی که به وجود آمده است بسیار مناسب است. در حال حاضر کادر پزشکی بیمارستان نور به استاندارد مورد نیاز رسیده است. در شرایط سخت اقتصادی توانستیم اعتبار لازم برای تاسیس بیمارستان 160 تخت خوابی را تامین کنیم.

  در پایان این مراسم از 40 نفر از کارکنان و پرستاران نمونه شهرستان نور تقدیر بعمل آمد.

   


  banner
fhfh