logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  همایش پیاده روی خانوادگی در ایزدشهر
  کد خبر: 50838      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 21/ دی/ 1397|| 5:38 PM
  تعداد بازدید:1832

  در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و با انگیزه ایجاد شور و نشاط و سلامتی، پیاده روی ‏خانوادگی به مسافت دو کیلومتر در ایزدشهر برگزار شد.‏


  به گزارش نورخبر، مهندس تونی شهردار ایزدشهر ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین شهرستان جهت حضور و همکاری در این پیاده روی گفت: با توجه به اینکه مردم ایزدشهر علاقه زیادی به دور هم بودن و ورزش دارند تصمیم گرفتیم که جاده سلامت را به این منظور تاسیس کنیم تا روند پیاده روی به صورت ماهیانه انجام گیرد. پیاده روی ساحلی ایزدشهر به طول هشت و نیم کیلومتر می تواند به عنوان طرح پایلوت شاخص در سطح کشوری باشد. اما بودجه کافی وجود ندارد. امیدواریم که بتوانیم با پیگیری مردم و مسئولین فاز اول کلنگ زنی را از گلسار ۹ تا ۱۵ در ایام دهه مبارک فجر شروع کنیم.

  دکتر اسماعیلی نماینده مردم شهرستان های نور و محمودآباد هم افزود: از تمامی مسئولان و به ویژه مردم شهر ایزدشهر به جهت شرکت در مراسم پیاده روی تقدیر و تشکر می‌کنم. همکاری و همدلی مردم و مسئولین میتواند موجب عمران و آبادی منطقه شود لذا تمامی افراد باید در این جهت قدم بردارند.

  رزاقی امام جمعه ایزدشهر در ادامه عنوان کرد: ورزش موجب سلامت روح و جسم می گردد. در عصر حاضر به دلیل افزایش فضای مجازی دور هم نشینی های خانوادگی بسیار کم شده است. درنتیجه ورزش های همگانی می‌تواند عامل موثری در جهت افزایش ارتباطات مردمی باشد. هرچند که مردم ایزدشهر حضور کمرنگی در میادین عمومی دارند. ارتباط کمرنگ میان مردم در طولانی مدت موجب بیماری‌های روحی به خصوص افسردگی می گردد. بسیاری از افراد معتقدند که دلیل کاهش دورهمی ها مشکلات اقتصادی می باشد در صورتی که این ناشی از توقع خودمان است.

   


  banner
fhfh