logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  همایش هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه مازیار رویان
  کد خبر: 50826      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 29/ آذر/ 1397|| 2:42 PM
  تعداد بازدید:2183

  بمناسبت هفته پژوهش و فناوری برنامه هایی با محوریت (پژوهش هدفمند، فناوری ارزش افرین، در خدمت تولید ملی) با ‏حضور اساتید و پژوهشگران در دانشگاه مازیار رویان برگزار شد.‏


  به گزارش نورخبر، دکتر سالاریان رئیس دانشگاه مازیار گفت: هر ساله از تاریخ ۲۳ تا ۲۹ آذر ماه در دانشگاه مازیار به مناسبت هفته پژوهش همایشی برگزار می گردد که اغلب شامل سخنرانی ها و کارگاه های علمی و آموزشی و نمایشگاه‌های ارائه توانمندی‌های متقابل اساتید و دانشجویان می باشد. این روند از بدو تاسیس دانشگاه مازیار (ده سال پیش) تا اکنون ادامه دارد و در ابتدا به صورت نمایشگاه هایی در محوطه دانشگاه بوده و پس از افزایش تجربه و توانمندی های مان، توانستیم دو نمایشگاه پی در پی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کنیم و حتی توانستیم یک بار از میان ۲۵۶ شرکت‌ کننده رتبه نخست را دریافت کنیم.

  دکتر سالاریان در خصوص خانه اندیشه دانشگاه مازیار عنوان کرد: امسال توانستیم همزمان با برگزاری نمایشگاه، خانه اندیشه دانشگاه مازیار را با استراتژی ارتباط میان دانشگاه و فارغ التحصیلان علمی و دلسوز جامعه تاسیس کنیم.

  وی با توجه به افتتاح خانه اندیشه مازیار اظهار کرد: با توجه به پیشرفت جامعه باید به سمت ارتقای دانشگاه در جهت رفع مشکلات جامعه گام برداریم. بر این اساس خانه اندیشه دانشگاه مازیار شامل کمیته های متنوعی از جمله محیط زیست، بانوان، ورزش و .... می باشد که در آن از ایده های صاحب نظران علمی استفاده می شود.

  در پایان این مراسم از یازده نفر از اساتید و پژوهشگران تقدیر بعمل آمد.