logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  همایش بزرگداشت روز مجلس در نور
  کد خبر: 50819      کد خبرنگاری : 941105
  منتشر شده: 10/ آذر/ 1397|| 9:20 PM
  تعداد بازدید:1514

  به مناسبت سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس همایشی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با حضور ‏مردم ، مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.‏


  به گزارش نور خبر ، دکتر اسماعیلی، نماینده مردم شریف شهرستان های نور و محمودآباد ضمن تبریک روز مجلس و تشکر از تمامی اقشار جامعه و مسئولان گفت: ما همواره حامی شما خواهیم بود. اصل اساسی در جامعه تعامل و همکاری تمام مسئولان با مردم است و دلیل حمایت من از مسئولان, حمایت از مردم این منطقه است. من به عنوان نماینده مردم در خانه ملت هستم و می بینم قطار پیشرفت در این شهرستان با دستان مبارک مسئولان در حال حرکت است. این قطار هیچگاه از حرکت نمی ایستد چون مردم پشتیبان آن هستند.

  وی اظهار داشت: اولین هدف ما و تمام مدیران توسعه ی انسان ها است و در این راه تمامی مراکز فرهنگی مسئول هستند زیرا اگر مراکز علمی نباشند راه توسعه بسته می شود. حفظ و حراست از محیط زیست نیز جزء وظیفه همگانی می باشد  از مهمترین اقدامات دوره خدمتگزاری بنده، پیگیری وضعیت محیط زیست و فاضلاب های این شهرستان و استان و زیبا سازی سواحل بوده است. امروز منطقه ویژه اقتصادی گردشگری در شهرستان نور در مجلس تصویب شد. همچنین کلنگ زنی احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در شهرستان نور صورت گرفت و ساز و کارهای مربوط به خط ریلی تهران شمال که از بلده عبور می کند انجام شده است. همچنین با توجه به تلاش های صورت گرفته شده جنگل واز به ثبت یونسکو خواهد رسید. اسماعیلی در پایان گفت: صحبت های لازم با پیمانکارهای متفاوت، تجارت، زیباسازی منطقه صورت گرفته است. منطقه محروم بلده برای اولین بار گاز رسانی خواهد شد. هفته گذشته پروژه تانوما در چمستان برای شش منطقه روستایی انجام گرفت تا کمکی برای پیشرفت در جهت اقتصاد تکنولوژیکی باشد. گسترش فیبر نوری در مناطق مختلف علاوه بر افزایش سرعت اینترنت، باعث حرکت به سمت تجارت و جامعه الکترونیک است.

  نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مجلس چراغ هدایت ملت و دولت است. وظیفه نمایندگان، توجه به خواسته های مردم و نظارت بر توسعه و پیشرفت منطقه می باشد. امروز کشور ما در شرایطی قرار دارد که تحت تاثیر جبهه استکبار می باشد. دو تا از افتخار آفرین ترین جبهه های مقاومت کشورمان شامل هشت سال دفاع مقدس و تخریب لانه جاسوسی آمریکا می باشد.

  نانواکناری اظهار کرد: در حال حاضر نیز جبهه جدیدی با سه بعد که شامل جنگ اقتصادی، جنگ عملیاتی روانی و ناامنی و ترور می باشد در دستور کار دشمن قرار دارد. اما من مطمئن هستم که با هدایت مقام معظم رهبری سنگرهای دشمن را تخریب خواهیم کرد. برای اینکه در این مسیر به موفقیت و پیروزی برسیم، باید تمامی مردم و مسئولین با یکدیگر متحد باشند. اگر چه با تلاش و کمک نیروهای داخل کشور توانستیم با بسیاری از دسیسه های دشمن مقابله کنیم اما باید هوشیار باشیم تا نیروهای داعشی نتوانند بر منطقه چیره شوند.

  در پایان این مراسم لوح یادبودی از طرف علی شادمان فرماندار و نماینده دولت در شهرستان نور به علی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان های نور و محمودآباد داده شد

   


  banner
fhfh