logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  رضا سالاریان: با پریایی این نمایشگاه ها بدنبال حمایت از صنایع دستی بومی هستیم‎.‎
  کد خبر: 50814      کد خبرنگاری : 941106
  منتشر شده: 25/ آبان/ 1397|| 10:10 AM
  تعداد بازدید:25

  به گزارش خبرنگار نور خبر دکتر سالاریان در خصوص برپایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه توانمندی بانوان ‏شهرستان نور در رشته های مختلف از جمله؛ چرم و گلیم و فرش و صنایع دستی می باشد. این نمایشگاه از ‏تاریخ هجدهم آبان شروع شده و قرار بود به مدت سه روز باشد ولی با توجه به استقبال همشهریان عزیزمان ‏تقریبا امروز هشتمین روز را دارد سپری می کند. ‏


  . ما بعنوان دانشگاه استقبال می کنیم و دنبال این هستیم که بستری برای این نمایشگاه ها آماده کنیم تا بصورت مستمر برگزار شود و بانوان منطقه بتوانند دستاوردهایشان را در این نمایشگاه ها به عرضه بگذارند و اصولا ما بتوانیم نقش حمایتی در این مورد داشته باشیم.

  رئیس دانشگاه مازیار رویان اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه، خیلی سریع صورت گرفت و از زمان  تقاضا تا به انجام رسیدن آن، در فاصله ی یک هفته بیشتر به طول نیانجامید.  بنابراین به همان میزان هم تبلیغات گسترده نبود و در یکی دو قسمت از شهر بنر نصب کردیم و در فضای مجازی هم تبلیغاتی صورت گرفت. ولی بنا بر این داریم که برای نمایشگاه های دیگر که قطعاٌ گسترده تر و هدفمند تر خواهد بود تبلیعاتی، هم محیطی و هم مجازی داشته باشیم. برای ایجاد نمایشگاه بستری را داریم آماده می کنیم که تقریبا دائمی و تخصصی باشد. هرکدام از نمایشگاه ها بصورت جداگانه باشد؛ مانند نمایشگاه نقاشی ، صنایع دستی یعنی شاخه های صنایع دستی هم جدا باشد.

   


  banner
fhfh