logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  استکبار ستیزی در نور
  کد خبر: 50803      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 13/ آبان/ 1397|| 1:34 PM
  تعداد بازدید:1437

  مردم همیشه در صحنه و دانش آموزان نوری برگ زرین دیگری را در راهپیمایی 13 آبان 97 در تاریخ این ‏شهرستان رقم زدند‎.‎


  به گزارش نورخبر، حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور در سخنرانی راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت: آفرین بر شما دانش آموزان و دانشجویان و مردمی که در این روز حماسی، جنایت های دشمنان و آمریکا را در هم کوبیدید. خداوند در قرآن کریم ریشه تکبر و خود برتر بینی را برای ما ترسیم نموده است. شیطان از روزی که هنگام آفرینش انسان در مقابل قدرت خداوند تعظیم نکرد. تمامی تلاش خود را برای نابودی و ضعیف کردن انسان ها به کار برده است. در حال حاضر شیطان و ریشه استکبار در کشور جنایتکار آمریکا است. به فرموده امام راحل عظیم الشان، این شیطان بزرگ یعنی آمریکا تمام تلاش خود را می‌کند که تمامی دولت‌ها را تحت سلطه خود داشته باشد و تمامی منافع کشورها را خود به تاراج ببرد. لذا رهبر انقلاب اسلامی ایران با تدبیر های خود و به صورت آگاهانه در مقابل توطئه های کشورهای مستکبر ایستاد.

  امام جمعه شهرستان نور در ادامه افزود: ما پس از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، هنوز آمریکا را به رسمیت نشناخته ایم و توسط شما مردم غیور کشور ایران در مقابل جنایت‌های آمریکا ایستادگی خواهیم کرد. آنچه مسلم است این است که کشور آمریکا روز به روز اعتبارش کاهش می‌یابد و آبرو و جایگاه ایران هر روز بیشتر خواهد شد. شما همان جوانانی هستید که در این روز فرخنده لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کرده اید و عامل براندازی جنایت های این کشور بوده اید بنابراین بعد از ۴۰ سال امروز ما شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را در روز ۱۳ آبان جشن می گیریم و به ذلت آمریکا می خندیم. ما همواره باید به خاطر داشته باشیم آمریکا همیشه دشمن ماست و هیچگاه نباید جنایت هایش را فراموش کنیم.

  احمدی در رابطه با تحریم های آمریکا عنوان کرد: اگر چه کشور آمریکا، ایران را به تحریم های سختی تهدید کرده است. اما کشور ما تا زمانی که دشمنان به جنایت های خود اعتراف نکنند دست از مقاومت نخواهد کشید. ما باید فضا را در دانشگاه ها و مدارس برای توسعه و انجام کارهای فرهنگی توسط جوانان فراهم کنیم تا آنها میدان‌دار این عرصه باشند. ما باید همواره قدردان جوانان و نوجوانان باشیم زیرا در تمامی عرصه ها بسیار فعال و کوشا بودند. جوانان شهرستان باید در حوزه اقتصاد مقاومتی، تولید و مبارزه با دشمنان و محتکران اقتصادی و به خصوص در حوزه جلوگیری از گسترش فرهنگ نامناسبی که توسط برخی از توریست ها وارد منطقه می‌شود، ایستادگی و مقابله کنند. ما شهرستانی انقلابی و چهره های برتری همچون شیخ فضل الله نوری داریم و نباید فرصت را برای جولان دادن کوبندگان و بی حجابان فراهم کنیم.

   


  banner
fhfh