logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  تورم و مشکلات اقتصادی حق مردم ایران نیست.‏
  کد خبر: 50779      کد خبرنگاری : 941104
  منتشر شده: 10/ مهر/ 1397|| 6:19 PM
  تعداد بازدید:1196

  به گزارش نورخبر، حجت الاسلام رزاقی، امام جمعه ایزدشهر در خطبه نماز جمعه گفت: از آنجائیکه تقوا یعنی مواظب ‏بودن در تمام شرایط زندگی، بنابراین انسان با تقوا کسی است که دائم به یاد خداست. تمامی مسلمانان باید همواره مراقب ‏دین خود باشند. حملات تروریستی که در هفته های اخیر در اهواز صورت گرفت، تنها به منظور برهم زدن امنیت کشور ‏بوده است.


  چون دشمن نمی‌تواند ببیند با وجود مشکلات اقتصادی در کشور ما امنیت وجود دارد. اما نتیجه‌ای که در پی داشت، اتحاد بیشتر مردم کشورمان بود.

  امام جمعه ایزدشهر با تاکید بر فرمایشات امام خامنه ای، اقدامات تروریستی اهواز را حمله‌ای بزدلانه توصیف کرد و در ادامه افزود: ایران پاسخ دندان شکنی به این تروریست ها خواهد داد. در طی روزهای اخیر، اخبار غربی که همواره مخالف اقدامات کشورمان بوده و ایران را کشوری ناقض حقوق بشر می‌نامیدند، هیچگونه عکس العملی نسبت به اقدامات تروریستی اهواز نشان ندادند و به دشمنان و تمامی مخالفان کشور ما ثابت خواهد شد که ایرانیان در تمامی شرایط متحد با یکدیگر خواهند ماند.

  حجت الاسلام رزاقی ضمن تشکر از سخنان رئیس جمهور در نیویورک مبنی بر دفاع از حقوق ایران در مجامع بین الملل اشاره کرد: مردم کشورمان انتظار دارند تا آقای روحانی اوضاع نابسامان کشور را با درایت و تدبیر بهبود دهند. این مشکلات و فشار اقتصادی حق مردم کشورمان نیست. قوه مجریه، قضائیه و مقننه باید با درایت و جدیت بیشتری با مفسدان اقتصادی برخورد کنند. مردم باید نتیجه دادگاه هایی که برگزار می شود را ببینند و تاثیرگذارترین نتیجه کاهش تورم در کشور است. اگر مدیر و نماینده ای توانایی پیشبرد شرایط حال حاضر را ندارد باید تغییر کند. وقتی افرادی که منجر به ایجاد مشکلات اقتصادی شدید در کشور می‌شوند با سمت دیگری به فعالیت خود ادامه می‌دهند، مردم ماٌیوس می شوند.

  امام جمعه ایزدشهر ضمن تبریک روز آتش نشان و گرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانان سانحه پلاسکو در پایان اظهار داشت: یکی از دغدغه های جهان اسلام، مشکلات مردم فلسطین است که طی ۷۰ سال اخیر برطرف نشده است. سازمان ملل نباید صرفا جهت خشنودی اسرائیل کشور فلسطین را نادیده بگیرد. کسانی که شعار حقوق بشر را می دهند برای اثبات گفته های خود باید حامی فلسطین باشند در غیر این صورت تمام گفته های آنها دروغ است.

   


  banner
fhfh