logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  ‏رزمایش شیفت ایثار در نور
  کد خبر: 50768      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 20/ شهریور/ 1397|| 4:30 PM
  تعداد بازدید:1298

  اولین رزمایش خدمت رسانی ویژه بسیج کارگری (شیفت ایثار) در شرکت زربال شهرستان نور برگزار شد.‏


  به گزارش نورخبر، خطیبی فرمانده پایگاه مقاومت سلمان فارسی شرکت زربال گفت: موفقیت و سربلندی امروز شرکت زربال در راستای منویات امام خامنه‌ای عزیز در جهاد اقتصادی مدیون، روحیه ایثارگری، از خود گذشتگی و زحمات شبانه روزی مدیرعامل بسیجی جناب آقای مهندس آل ابراهیم و تیم مدیریتی حاضر و کارگران بسیجی عزیز این مجموعه است.

  خطیبی در ادامه اظهار داشت: احیاء فرهنگ ایثار همراه با حضور فعال و مستمر مسئولین و کارگران عزیز شرکت زربال در قالب‌های مختلف خدمات رسانی و همچنین توسعه و بازسازی شرکت، کاملاً قابل لمس است که از حدود یکسال گذشته با راه‌اندازی شیفت ایثار تعدادی از همکاران شرکت زربال به طور رایگان ساعاتی از وقت خودشان را خارج از ساعت اداری و بر حسب نیاز شرکت به خدمت پرداخته‌اند.

  فرمانده پایگاه مقاومت سلمان فارسی در پایان گفت: طرح اولیه شیفت ایثار مال شرکت زربال است که در یک سال گذشته اقدام به بازسازی و... شرکت نموده و در حال حاضر به تاسی از این اقدام شایسته بسیجیان این شرکت در کل کشور هم در حال انجام است که امیدواریم همه بسیجیان در جای جای این میهن پهناور درانجام وظایف خود با روحیه ایثار و شهادت در ساختن ایران عزیز در برابر امام و شهدا سربلند باشند.

   


  banner
fhfh