logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  افتتاح ساختمان دهیاری و شورای اسلامی کلین خونی
  کد خبر: 50765      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 11/ شهریور/ 1397|| 6:26 PM
  تعداد بازدید:1606

  ساختمان دهیاری و شورای اسلامی کلین خونی با هزینه بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح گردید.‏


  ابولفضل انتظاری رئیس شورای روستای کلین خونی گفت: این روستا در 3 کیلومتری پارک جنگلی نور با قدمت 700 سال می باشد و دارای وسعتی معادل 270 هکتار و 170 هکتار زمین کشاورزی و شامل 71 خانوار و حدود 230 نفر جمعیت بوده که شغل اکثر مردم کشاورزی می باشد. هر چند که مشکلات عدیده ای در رابطه با تامین آب وجود دارد که پیگیری های لازم انجام شده است.

  انتظاری ضمن تشکر از شورای قبلی در ادامه افزود: این روستا در میان روستا های کاردگر کلا، افراسیاب کلا، حاجی آباد و نصرت آباد قرار دارد و پروژه احداث ساختمان دهیاری با هزینه بالغ بر یک میلیارد ریال به اتمام رسیده است. در حال حاظر در بخش آب آشامیدنی و بهداشتی در این روستا مشکلی وجود ندارد ولی در مورد تامین آب کشاورزی دچار مشکلاتی هستیم که طی درخواستی، جهت حفر چاه عمیق به فرمانداری داده شده که امیدواریم هر چه زودتر اقدام گردد.

  در آخر بخشدار روستای کلین خونی ضمن تقدیر از روستاییان به دلیل شکل دهی بخش اعظم از فارغ التحصیلان شایسته کشور گفت؛ با وجود مشکلات اقتصادی اخیر، خوشبختانه ما شاهد اتمام پروژه دهیاری بودیم. روستای کلین خونی نسبت به سایر روستاها درآمد کمتری دارد. ساختمان دهیاری با مساحت حدود 150 متر زیربنا در دو طبقه در زمینی که اهدایی خانواده یزدانی بود، ساخته شد.

   


  banner
fhfh