logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  ‎ ‎وحدت کلمه رمز پیروزی است‎.‎
  کد خبر: 50726      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 18/ تیر/ 1397|| 7:13 PM
  تعداد بازدید:781

  شهر نور سالهاست درگیر اختلافات خواسته و نخواسته ای است که گاها هزینه های سنگینی بر دوش ‏شهروندان ایجاد کرده است. اینکه محق کیست را باید از طریق مجاری قانونی و قضایی پیگیری نمود و طرح ‏مشکلات داخلی و انتشار آن میان آحاد عمومی مردم نه تنها مشکلی را بر طرف نخواهد کرد بلکه به نوعی ‏سبب تشویش اذهان عمومی و پچ پج های مختلف شده و به شایعات فرصت بروز می دهد که باز هم این ‏شهر و شهروند نوری است که خسارت خواهد دید و تاکنون دیده است‎.‎


  در نوشتار قبلی از دوستانی که مباحث مطرح نشده در صحن شورا را به فضای مجازی منتقل کرده و می کنند، درخواست کردیم حرف هایشان را میان خود نه کف خیابان، رفع کنند.

  لیک انتشار گزارش دوم دو عضو محترم شورای اسلامی شهر نور بار دیگر التهابات نامبارکی را بین شهروندان رقم زده است.

  اولا نورخبر در مصاحبه با سه شهردار بزرگوار نور در سه مقطع جداگانه با فاصله زمانی مشخص با سه ادعای جداگانه مواجهه شد:

  ۱. شهردار اول گفت ما ۱۷ میلیارد تومان درآمد شهرداری را بالا برده ایم.

  ۲. شهردار دوم گفت ما ۱۲ میلیارد تومان دیون شهردار قبلی را پرداخت کرده ایم.

  ۳. شهردار فعلی گفت ما حدود ۲۲ میلیارد تومان بدهی از گذشته داریم.

  نورخبر همان موقع درخواست نمود تا در این خصوص دو شهردار قبلی فرصت پاسخگویی دارند که تا این لحظه هیچ یک از این دو بزرگوار هیچ جوابیه ای را منتشر و یا با نورخبر گفتگو ننموده اند.

  در طول پنج دوره گذشته شورای اسلامی شهر نور همه عزیزانی که بر مسند خدمت در شورا بوده و می باشند تمام تلاش خود را جهت توسعه شهری برداشته اند و برمی دارند لیک اگر خدای ناکرده خلافی وجود دارد. این سهم مرجع قضایی جهت رسیدگی است و فضای مجازی مرجع صالح و قانونی برای پرداختن به این مهم نیست. فلذا از دو عضو محترم شورای اسلامی شهر نور و همچنین شهردار جهادی و سایر عزیزان عضو شورا ضمن نهایت ادب درخواست می نماییم که صبوری پیشه کنند و در جلسه ای فوق العاده به مطالعه این مشکل پرداخته و نظر دهند.

  نور خبر بزودی تحقیقات میدانی خود را در خصوص بحث دیون شهرداری و صحت یا عدم صحت آن منتشر خواهد کرد. و پیشنهاد می گردد پس از حل مشکلات؛ راهکارهای عملی و مناسبی برای جذب و حفظ سرمایه گذاران محترمی که قصد ورود به شهر ما دارند بیاندیشند.

   

  برما بسی کمان ملامت کشیده اند

   

  پایگاه خبری تحلیلی نور خبر

   


  banner
fhfh