logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  همایش پیاده روی خانوادگی در ایزدشهر
  کد خبر: 50663      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 06/ اردیبهشت/ 1397|| 9:33 PM
  تعداد بازدید:1579

  همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت با همکاری شورا و شهرداری ایزدشهر، شبکه بهداشت و ‏درمان ، جمعیت هلال احمر ، بهزیستی و با حضور گرم مردم ورزش دوست ایزدشهر در پارک جنگلی ‏ایزدشهر به طول 4 کیلومتر برگزار شد.‏


  به گزارش نورخبر، در حاشیه این همایش حسین زاده معاونت اجتماعی اداره کل بهزیستی استان مازندران گفت: ما برنامه ای که در سازمان بهزیستی داریم در مناطق حاشیه نشین، خدمات گسترده ای را به این عزیزان می دهیم، بخاطر مشکلاتی که در این مناطق هست مراکزی را بعنوان مراکز DIC و مراکز پایگاه اجتماعی برقرار کردیم که پایگاه اجتماعی ما با رویکرد اجتماعی و با فعالیت های اجتماعی با کمک از مردم و بر مبنای اجتماع محور خدمات اجتماعی را بین این عزیزان در این مناطق می دهیم  که بتوانیم آسیب اجتماعی را در این مناطق کنترل کنیم و مشکلات و موانع را برطرف کنیم.

  وی در ادامه گفت: یکی از اهدافی که ما در سازمان بهزیستی داریم بحث صیانت اجتماعی است که در این مراکز، در این مناطق (حاشیه نشین) اجرا کردیم که فرصتها ، امکانات را در این مناطق برابر سازی کنیم تا در اختیار همه عزیزان  قرار بگیرد، چون اعتقاد براین داریم که نشاط اجتماعی و سلامت اجتماعی را باید در جامعه گسترش بدهیم . مخصوصاً یک کار خوبی که امسال در بهزیستی استان انجام دادیم بحث نشاط اجتماعی و سلامت اجتماعی است که ما در مناطق آسیب پذیر شروع کردیم و الان در چند منطقه از استان مازندران هم شروع کردیم. در این مناطق هم با رویکرد نشاط اجتماعی و سلامت اجتماعی برنامه هایی داریم.

  مهندس حسین زاده در ادامه گفت: یکی از کارهایی که امروز در خدمت شما هستیم همایش پیاده روی است. در قبال این همایش پیاده روی  ورزش در حوزه ی ورود توانمند سازی این افراد است. با ورزش می شود سلامت روان و سلامت اجتماعی را تضمین کرد. یکی از  برنامه ی خوبی که با همکاری مؤسسه و آسیبهای اجتماعی و اداره بهزیستی شهرستان نور ؛ شهرداری ، سپاه و دانشگاه انجام دادیم همایش پیاده روی است که برای نشاط اجتماعی و سلامت اجتماعی منطقه آسیب خیز آهنگر محله است.

  در پایان این همایش به قید قرعه به برخی از شرکت کنندگان، جوایز نفیسی اهدا شد.

   


  banner
fhfh