logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  مسابقات طناب کشي و دارت استادان وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مازندران برگزار شد
  کد خبر: 50661      کد خبرنگاری : 941101
  منتشر شده: 04/ اردیبهشت/ 1397|| 9:23 PM
  تعداد بازدید:506

  مسابقات طناب کشي و دارت استادان و کارکنان در دو بخش برادران و خواهران دانشگاه آزاد اسلامی ‏استان ‏مازندران با حضور 6 تیم در رشته طناب کشي و 7 تیم در رشته دارت در بخش خواهران و 7 تیم در ‏رشته ‏طناب کشی و 9 تیم در رشته دارت در بخش برادران از واحدهای استان مازندران به مدت دو روز به ‏میزبانی ‏واحد نور برگزار شد‎.‎


  به گزارش نورخبر، در پایان در رشته طناب کشي خواهران تیم‌های واحد ساري، آمل و ‏بابل و در بخش برادران، محمودآباد، نور و آمل به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند و در رشته دارت در بخش ‏خواهران واحد بابل اول، واحد آمل دوم و واحد بهشهر سوم و در بخش برادران آمل، محمودآباد و ساری به ‏ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در حاشیه برگزاری این مسابقات با بيان اينکه  ورزش علاوه بر اینکه ابزار ‏ارزشمندی برای حفظ سلامت جسمانی است رابطه نزدیکی با سلامت و بهداشت روانی و بویژه پیشگیری از ‏بروز ناهنجاری‌های روانی دارد، گفت: ورزش از جمله روش های مهم تکامل جسمانی، روانی و اجتماعی ‏محسوب می شود و از اضطراب و افسردگی می‌کاهد و اعتماد به نفس را افزایش می دهد.

  دکتر صدرالدین متولی گفت: ورزش می‌تواند تأثیر بسزایی در شادابی و نشاط افراد داشته باشد. کسانی که از ‏لحاظ روحی و روانی در شرایط مطلوب‌تر قرار داشته باشند بدون شک می‌توانند بهتر، سریع‌تر و با آرامش ‏بیشتر مطالب را فرا بگیرند این افراد با روحیه در مراحل دیگر زندگی نیز موفق‌ترند.

  رئیس واحد نور افزود: به طور کلی ورزش نقشی انکارناپذیر در تمامی مراحل زندگی دارد بنا براین ورزش را ‏باید یک علم دانسته و به آن اهمیت بیشتری داده شود.

   


  banner
fhfh