logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  اسحاق تونی: در کارهای غیرعمرانی هم وظیفه داریم کار کنیم‎. ‎
  کد خبر: 50657      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 25/ فروردین/ 1397|| 7:16 PM
  تعداد بازدید:2215

  مصاحبه کوتاه و اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی نورخبر با مهندس اسحاق تونی شهردار ایزدشهر


  نورخبر: ضمن سلام و خسته نباشید، بفرمایید شهرداری در حوزه فرهنگی چه برنامه هایی تدوین کرده است؟

  شهردار ایزدشهر: من هم عرض سلام و احترام خدمت حضرتعالی و کل مجموعه نور خبر دارم. به سهم خویش این عید سعید را خدمت شیعیان و مسلمانان ایران عزیز اسلامی تبریک عرض می کنم. همانگونه که ما قبلاً خدمت مردم عزیز ایزدشهر عرض کردیم شهرداری ایزدشهر دردوره پنجم شورای اسلامی شهر صرفاً یک شهرداری عمرانی نخواهد بود. ما وظیفه داریم که در کنار کارهای خدماتی و عمرانی مان کارهای فرهنگی،  ورزشی و دیگر موضوعاتی که قانون برای ما پیش بینی کرده است اجراء نماییم. در مدیریت شهری جهانی وظیفه هفده گانه ای وجود دارد؛  در ایران وظیفه هفت گانه ای بر عهده شهرداری است؛ سعی کردیم که انجام بدهیم و خدا را شکر تا به امروز به وعده خودمان عمل کردیم. در فروردین ماه این سومین برنامه شهرداری ایزدشهر است. اگر خاطرتان باشد ما در هفتم فروردین امسال برنامه جشن بادبادکها و نقاشی با صدفها را داشتیم و اکنون هم جشن بعثت را برگزار کردیم. در سال ۹۶ هم تقریباً ماهی یک یا دو برنامه را برای مردم عزیزمان به اجراء گذاشتیم. برنامه ای که در مجموعه مجتمع گردشگری بانک شهر داشتیم استقبال خوبی از سوی  مسافران و گردشگران صورت گرفت. 

  نورخبر: در این محیط، فضا را به چه شکل مهیا کرده اید؟ آیا برنامه های شما در آینده به همین شکل در اینجا خواهد بود یا جاههای دیگری را مد نظر دارید؟

  مهندس اسحاق تونی: اینکه دیدید چگونه مردم بسیار زیبا و خوب مراعات کردند و با نظم بودند. این نشانه فرهیختگی و در واقع اصالت مردم منطقه ما را می رساند همانطور که شما مشاهده فرمودید به زیبایی و با نظم برگزار شد و شما خیلی هم مراقب و حراست و... را ندیدید. مردم صحنه را بسیار خوب حفظ کردند و خیلی هم توی میدان نیامدند. فقط بچه هایی که واقعاً دوست داشتند شادی کنند آمدند و اینکه ما سعی می کنیم  برنامه هایمان را در کل شهر بصورت متوازن برگزار کنیم.  همین سالن و برنامه ی دیگر ما در منطقه یک انجام می شود. در کل ما در سالن دلاوران؛ در سالن بانک ملت؛ در سالن بانک شهر برنامه انجام دادیم و سعی می کنیم کل برنامه هایمان را در شهر پخش کنیم و فقط در یک نقطه کار انجام ندهیم. همانطوری که در یک حوزه  عمرانی کار را انجام نمی دهیم. وظیفه ما است که خدماتمان را گسترده و در کل محدوده شهر به لطف خداوند انجام بدهیم. از اعضای محترم شهر ایزدشهر و مردم شریف و بافرهنگ شهر ایزدشهر تقدیر و تشکر می کنم که واقعاً ما را هر سری مشتاق تر می کنند که  برنامه ی بعدی را با صلابت تر اجرا کنیم . تمام برنامه هایی که ما تا به امروز

  اجرا کردیم خوشبختانه مردم بسیار بسیار استقبال کردند و این کار وظیفه ما را سنگین و سنگین تر می کند.

   


  banner
fhfh